2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنونم من انقدرحساسم سرهرموضوعی نگران میشم

معمولاً همه پدر و مادرهای این دوره و زمونه سر بچه‌ی اول همش نگران هستن و به هر چیز کوچیکی دقت میکنن. در صورتی که یه روند عادیه. اگر بچه دوم بیاد، دیگه این حجم از نگرانی‌ها رو نخواهی داشت.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2738
معمولاً همه پدر و مادرهای این دوره و زمونه سر بچه‌ی اول همش نگران هستن و به هر چیز کوچیکی دقت میکنن. ...

اتفاقابچه دوممه اولی 4سالشه ولی سراولی اکثراتوجمع بودم سولاموازمادرمینامیپرسیدم الان بخاطرقرنطینه همش تنهام میزنم نت اونم یه مطالبی میاره آدم دیونه میشه

اتفاقابچه دوممه اولی 4سالشه ولی سراولی اکثراتوجمع بودم سولاموازمادرمینامیپرسیدم الان بخاطرقرنطینه هم ...

اصلا سراغ گوگل نرو... گوگل پدر آدمو درمیاره، همه مطالبش هم معتبر نیست. گوگل آدمو تا دم مرگ میبره، دور از جون خودت و خانوادت. 

سعی کن کتاب تهیه کنی و بخونی. خیلی بهتر از سرچ توی گوگله. به لحاظ تغذیه و رفتاری به بچه‌هات برس، مطمئن باش اگر در این مورد براشون کم نزاری، هیچ‌گونه مشکلی براشون پیش نمیاد. مثلا در مورد تغذیه، همیشه چیزای طبع گرم و مقوی بهشون بده. در مورد رفتاری هم سعی کن همیشه به بچه‌هات اعتماد به نفس بدی و محبت کنی و باهاشون خوش‌برخورد باشی. این بچه میشه تبدیل میشه به گلی از گلهای بهشت   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
اصلا سراغ گوگل نرو... گوگل پدر آدمو درمیاره، همه مطالبش هم معتبر نیست. گوگل آدمو تا دم مرگ میبره، دو ...

آره واقعاخودمم تصمیم گرفتم دیگه تونت نچرخم مرسی عزیزدلم