2733
2734
عنوان

حسادت من

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای یعنی یکاری کرده که از بچه های خاهر و برادرش بدم اومده صد بارم گفتم جلو من ن بغل کن ن ببوس و ن قر ...

کاش زندگی فقط این دغدغه ها بود 

من ۵سااال تمام حرص خوردم سر همین چیزا 

هرروز ناراحت بودم وحسود 

اما خدا بدجور با بچه ندادن خوردم کرد 

الان دیگه همه چی آرومه فقط بچه نیست 

منتظر معجزه هستم

اسی یک چیزی بگم؟ من مدتها درگیر افسردگی و وسواس و خودمم بینی و عدم اعتماد به نفس بود قیافه خوبی دارم ...

یکم افسردگی دارم خودم حس میکنم شوهرمم میگه بهم میگه برو ولی خب نمیدونم چرا نرفتم😕بسیار خودخوری و خودسانسوری میکنم😑

2731
حست طبیعی هست  من شوهرم حتی جرات ندارم بگه سلام به دخترای فامیل  اگر بچه هاشونو بغل کرد ...

واااا من چرا پس اینطوری نیستم تازه مثلا میگه فلان خانم خوشگله میگم آررره مثلا چ چشایی داره بعد میگم چرا بهش رو دادم آخه

کاش زندگی فقط این دغدغه ها بود  من ۵سااال تمام حرص خوردم سر همین چیزا  هرروز ناراحت بودم ...

مگه دنیا به آخر رسیده من درک نمیکنم ک اینا ک بچه ندارن چرا انقدر ناراحتند بابا بیخیال با شوهرت برو بگرد عشق کن برو مسافرت بهترین غذا بهترین مسافرتا بهترین تفریحا من خودم ک شاید تا ابد بچه دارنشم

یکم افسردگی دارم خودم حس میکنم شوهرمم میگه بهم میگه برو ولی خب نمیدونم چرا نرفتم😕بسیار خودخوری و خو ...

من خیلی هواخوری داشتم...نشخوار ذهنی زیاد داشتم. ...حساسیت بالا...همیشه تو هر جمعی انگار با دستم روی یک شمشیری بود و نگران که نکنه یکی باحرفاش بخواد منو برنجونه و من باید سریع شمشیر بکشم‌.......تقریبا از رفتن تو جمع بیزار شده بودم مخصوصا اگر میدونستم کسی خوش تیپ تر و بهتر از من هست...البته هنوز این مورد ریشه یابی نشده در حال درمانم اما خیلی بهترم

من خیلی هواخوری داشتم...نشخوار ذهنی زیاد داشتم. ...حساسیت بالا...همیشه تو هر جمعی انگار با دستم روی ...

من کلافقط رو شوهرم حساسم بقیه ن اصلا روشون حساس نیستم شوهرمم فقط فامیلش اونم چون واقا رو مخند اگر تاپیکای قبلی رو بخونی متوجه میشی و همکاراش وگرن نسبت به کسی اینجور نیستم یعنی طاقت ندارم شوهرم جز من کسی رو دوست داشته باشه

2740