2733
2734
عنوان

حسادت من

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 22 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای یعنی یکاری کرده که از بچه های خاهر و برادرش بدم اومده صد بارم گفتم جلو من ن بغل کن ن ببوس و ن قر ...

کاش زندگی فقط این دغدغه ها بود 

من ۵سااال تمام حرص خوردم سر همین چیزا 

هرروز ناراحت بودم وحسود 

اما خدا بدجور با بچه ندادن خوردم کرد 

الان دیگه همه چی آرومه فقط بچه نیست 

منتظر معجزه هستم

اسی یک چیزی بگم؟ من مدتها درگیر افسردگی و وسواس و خودمم بینی و عدم اعتماد به نفس بود قیافه خوبی دارم ...

یکم افسردگی دارم خودم حس میکنم شوهرمم میگه بهم میگه برو ولی خب نمیدونم چرا نرفتم😕بسیار خودخوری و خودسانسوری میکنم😑

حست طبیعی هست  من شوهرم حتی جرات ندارم بگه سلام به دخترای فامیل  اگر بچه هاشونو بغل کرد ...

واااا من چرا پس اینطوری نیستم تازه مثلا میگه فلان خانم خوشگله میگم آررره مثلا چ چشایی داره بعد میگم چرا بهش رو دادم آخه

کاش زندگی فقط این دغدغه ها بود  من ۵سااال تمام حرص خوردم سر همین چیزا  هرروز ناراحت بودم ...

مگه دنیا به آخر رسیده من درک نمیکنم ک اینا ک بچه ندارن چرا انقدر ناراحتند بابا بیخیال با شوهرت برو بگرد عشق کن برو مسافرت بهترین غذا بهترین مسافرتا بهترین تفریحا من خودم ک شاید تا ابد بچه دارنشم

یکم افسردگی دارم خودم حس میکنم شوهرمم میگه بهم میگه برو ولی خب نمیدونم چرا نرفتم😕بسیار خودخوری و خو ...

من خیلی هواخوری داشتم...نشخوار ذهنی زیاد داشتم. ...حساسیت بالا...همیشه تو هر جمعی انگار با دستم روی یک شمشیری بود و نگران که نکنه یکی باحرفاش بخواد منو برنجونه و من باید سریع شمشیر بکشم‌.......تقریبا از رفتن تو جمع بیزار شده بودم مخصوصا اگر میدونستم کسی خوش تیپ تر و بهتر از من هست...البته هنوز این مورد ریشه یابی نشده در حال درمانم اما خیلی بهترم

من خیلی هواخوری داشتم...نشخوار ذهنی زیاد داشتم. ...حساسیت بالا...همیشه تو هر جمعی انگار با دستم روی ...

من کلافقط رو شوهرم حساسم بقیه ن اصلا روشون حساس نیستم شوهرمم فقط فامیلش اونم چون واقا رو مخند اگر تاپیکای قبلی رو بخونی متوجه میشی و همکاراش وگرن نسبت به کسی اینجور نیستم یعنی طاقت ندارم شوهرم جز من کسی رو دوست داشته باشه