2733
2739
عنوان

اینپلنت دندون

123 بازدید | 15 پست

من توی تصادف 2تای دندون جلویم شکسته یکیش که کامل افتاده یکیش هم نصفش شکسته میخوام اینپلنت کنم

به راهنماییتون نیاز دارم کسای که انجام دادین

میخواسم بدونم درد هم داره؟چن وقت طول میکشه گذاشتن؟پیش کدوم دکتر انجام دادین؟سخت نیس اذیت نمیشین باهاش

من یه دونه ایمپلنت کردم خیلی راحت و عالی بود اصلا اذیت نشدم فقط پیش دکتر خوب و کار بلد برو از عصب کش ...

هزینش چقد شد عزیزم

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکترش ماهر باشه دردش خیلی کمه دندونهای جلو چون مساله ی زیبایی هست دکتر با یه مبلغی میتونه دندون مصنوعی براتون بزاره همزمان با نصب ایمپلنت و بین ۴ تا ۶ ماه هم زمان میبره

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2738
پیش چ دکتری رفتی شما؟از دکترت راضی هسی ؟؟؟

اره از دکترم راضی بودم تحقیق کن ببین تو شهر خودتون چه دکتری کار ایمپلنتش خوبه الان من دندون جلومو پیش یه دکتر ناشی پر کردم خیلی عذاب کشیدم اخرشم گند زده باید برم پیش همین دکتر خودم درستش کنه برام 

هستی جون اصلا درد نداره من 5سال پیش انجام دادم توی این 5سال هم اصلا اخ نگفته 

ولی همینجوری که بقیه گفتن حتما برو پیش ی دکتر خوب

من از کرج رفتم تهران واسه انجام خدایش دکتره هم عالی بود عالی 

منم تهران هسم پیش کدوم دکتر رفتی 

ادرس و شمارش یادم نیس از 5سال پیش تاحالا ولی فامیلیش دکتر خاکزاد بود

میخوای خودتت توی گوگل سرچ کن برات بیاره شماره ادرسش اگه پیداشکردی حتما برو پیشش ی عمر دعای خیر منو دکتر رو میکنی 

2706