2737
2739
عنوان

توی خواب به نی نی شیر میدم 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 101 پست
اشکالی نداره خودتو سرزنش نکن اصلا.

اخه هنوز دارم تاوان میدم من باشگاه میرفتم نزدیکه ۸سال بود ورزش میکردم هیکلم ک بهم ریخت هیچ الان یه چیر سنگین بردارم بخیه هام میسوزه درد میگیره تیر میکشه

لااااایک نکنید🤚لاااااااایک نکنییییید👹👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه هنوز دارم تاوان میدم من باشگاه میرفتم نزدیکه ۸سال بود ورزش میکردم هیکلم ک بهم ریخت هیچ الان یه چ ...

خوب میشی، بخودت فرصت بده

منم اندام زیبایی داشتم اما بهم ریخت،الان داره اروم اروم خوب میشه هرچند سزارینی ها مثل اول نمیشن اما چاره ای نیس

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
خوب میشی، بخودت فرصت بده منم اندام زیبایی داشتم اما بهم ریخت،الان داره اروم اروم خوب میشه هرچند سزا ...

اره دیگه شکم ک جمع نمیشه دیگه یه تیکه همیشه اویزونه

لااااایک نکنید🤚لاااااااایک نکنییییید👹👹
2728
اره دیگه شکم ک جمع نمیشه دیگه یه تیکه همیشه اویزونه

یه تاپیک اینجا هست به اسم عمل تامی تاک یا ابدومینوپلاستی برو ببین بعد سزارین جراحی زیبایی کردن چقدررررر عالی شدن

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
نه سزارین میشی

خود دکترمیگه ک سزارین شم؟

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
شب تا صبح باید بیدار باشیم اینطوری . چند ماهگی بچه میتونه از خودش دفاع کنه؟

هر وقت بتونه قل بخوره،عزیزم همینه دیگه من میگم بعد ۹ ماه حاملگی و ۲۰ماه شیر دهی تازه دوسه هفتس میفهمم خ واب یعنی چی،جون بچه ارزشش خیلییی بیشتر از خواب خوشه،حواست بهش باشه  اگه سهل انگاری کنی خدایی نکردی اتفاقی میفته بعدا خودت پشیمون میشی،

2738
چ سالی؟ نمیدونم والا،هرکدوم عوارض خودشوداره،ب هرکدوم نگاه میکنم یجوری نگرانم میکنه

بنظرم سزارین بهتره

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
بنظرم سزارین بهتره

والا موندم بازم هرچی واسم بهتره خداسر راهم قراربده دیگه میسپرم ب خودش‌.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
استارمطمئنی خودت درمیاری سینتو اخه منم بچه ندارم بعضی روزا ک ازخوب بیدارمیشم میبینم سینهام بیرونه تو ...

نه بابا مطمئنم ولی صبح ها میره سرکار بیرون باشه میذارتشون تو🙋‍♀️

والا موندم بازم هرچی واسم بهتره خداسر راهم قراربده دیگه میسپرم ب خودش‌.

والا تو ایران طبیعی خیلی بده دور و بریامو دیدم طبیعی آوردن چقد پشیمونن 

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
بسلامتی.دردنداشتی بعدش؟ کجاتهران؟

من تهران نیستم عزیزم ببین مسلما درد که داره ولی فکرشو بکن شکم بخیه بخوره بهتره یا اونجا ببخشیدا واصح میگم هر دوش درد داره ولی طبیعی فکرش رو بکن سر و شونه های بچه چجوری میخواد در بیاد دختر من ماشالله درشت بود مسلما طبیعی خیلی سخته

2706