2737
2739
عنوان

توی خواب به نی نی شیر میدم 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 101 پست
خطرش رو چیکار کنم 🤯

عزیزم درسته که سینت کوچیکه و شاید خطری نداشته باشه ولی بچت خوابه و نمیتونه درست شسر بخوره ممکنه خدایی نکرده بپره گلوش یا موقه خوردن یا چند دیقه بعدش تو خواب بالا بیاره و بعدش اتفاق جبران نشدنی خدایی نکرده پیش بیاد،این خطر همیشه هست میدونم سخته و خیلی اذیت میشی ولی لطفا با گوشیت دو سه بار تا صبح ساعت بزار بیدار شو بچتو چک کن بعدش فورا بخواب اینطوری مطمئن تره،در ضمن درسته خواب شوهرت سنگینه ولی حداقل در هفته یک یا دوبار این مارو به شوهرت بسپار و خودت راحت بخواب بالاخره پدره و باید اون هم بخشی از مسئولیت رو به دوش بکشه حتی بهش بگو بیدار شه و خوذش سینتو بذاره دهن بچه اینجوری حداقل میتونی یکی دوشب رو کامل استراحت کنی تا برای شب های بعد انرژی داشته باشی

همه را صدا زدم جز خدا، هیچکس جوابم را نداد جز خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کی میتونه توی خواب از خودش دفاع کنه بچه ؟

نمی‌دونم ،من چون از اول خوابیده شیر دادم ،اینها عادت کردن ، بعد هم من معمولا هوشیار میخوابم ،یعنی حتی اگر بچه ها دستشون تکون بخوره من بیدار میشم 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2731
چجوری ؟ روشن کنم بذارم کجا؟

من دو تا بچه هام رو با سشوار بزرگ کردم عالیه ارومشون میکنه مخصوصا برا دل دردشون 

سشوار روشن کن بزار پیشش البته یک متری فاصله بده باهاش

تو نی نی سایت سرچ کن ببین تاپیکاش زیاده صدای سشوار صدای جاروبرقی لباسشویی صدای داخل اتومبیل به اینا میگن صداهای سفید باعث ارامش بچه میشن 

من کلا ۲۴ساعته سشوارم روشنه حتی صدای سشوار رو از نت دانلود کردم جایی میرفتم میزاشتم براش عالیه عین یه نفر کمکی میمونه برات

من دو تا بچه هام رو با سشوار بزرگ کردم عالیه ارومشون میکنه مخصوصا برا دل دردشون  سشوار روشن کن ...

😂😂😂دقیقا منم سشوار روشن میکردم براش

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
من تهران نیستم عزیزم ببین مسلما درد که داره ولی فکرشو بکن شکم بخیه بخوره بهتره یا اونجا ببخشیدا واصح ...

خب منم میگم اگه بچه ماشاءالله درشت باشه من نمیتونم.

خب ب این چیزافک میکنم من جونشو ندارم میترسم،بیمارستان دولتی هم ک باید اوضاع بچه اورژانسی شه ک سزارین کنن.مگرن از ی پرستار شنیدم‌ک رو ب قبله هم بشین سزارین نمیکنن.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
خب من خودم کمکش میکنم 

سر بچه اولم اینقدر مینشستم خسته میشدم...

سر بچه دومم یه ذره بزرگتر بود خوابیده دادم...

یه دکتر که بردیم گفت خوابیده شیر دادی شیر از حلقش رفته تو گوش میانی...

آمپول داد زدیم...

شاید بعد اونم هست چندساله پاییز زمستون چرک بینی داره

خدا میدونه...🤔

2740
والا از زایمان طبیعیش از افتادگی رحم میترسم،ازاینکه بخیه بخورم ،ازاینا. ولی درعوض بعدزایمان انکار ن ...

سزارین جای خوب بری همون روزهای اول راحت سرپا میشی 

من بعد از طبیعی نمیتونستم تکون بخورم...بخاطر بخیه ها...

از فشار زایمان تا چند وقت رعشه داشتم افسردگیم بیشترم بود کارم به قرص اعصاب کشید...علاقه به بچه ام رو از دست داده بودم.

فقط سزارین عوارض چسبندگی میاره

آخه فکر کنم من چند روز بعد عمل شکم بند کمربند طبی بستم

خدایی شکمم جمع شد

ولی الان میگن آندومتریوز داری(چسبندگی داخل احشا لگن)

بخاطر همون لوله ام مسدودی داشت نفهمیدم

بازم بعد۴سال باردار شدم خارج رحمی شد بازم جراحیم کردن

بخیه شم زود کشیدم...بزار ۱۰ روزت پر شه بعد بکش

شکم بند هم نبند...تا بعد۱ماه...آخه شکم بند اعضای داخل شکم رو سفت به هم نزدیک کنه خب معلمومه چسبندگی هم دنبالش میاد

والا از زایمان طبیعیش از افتادگی رحم میترسم،ازاینکه بخیه بخورم ،ازاینا. ولی درعوض بعدزایمان انکار ن ...

پول بده به متخصص زنان خوب سزارین کنه...

الان بازم رشوه عادی شده منشی ها خیلی راحت میگن شماره حساب دکتر واریز کنید..

حداقل ۱.۵ میلیون هست تا ۴تومن..

بجز هزینه بیمارستان

خب من خودم کمکش میکنم 

ببخشید بچه اولت هست؟خودت چندسالته؟

چطوری بکارهای خونه میرسی؟

من خستگی اون روزگارها یادم رفته؟

خر شدم دلم بچه میخواد؟ولی توان اون موقع رو اصلا ندارم؟

شوهرمم اصلا کمک نمیکنه؟

ببخشید بچه اولت هست؟خودت چندسالته؟ چطوری بکارهای خونه میرسی؟ من خستگی اون روزگارها یادم رفته؟ خر ...

بله عزیزم بچه اولمه ۲۴ سالمه خداروشکر بچم آرومه ظرف هارو ماشین میشوره لباساشم میریزم مینی واش روز ها یک ساعت کار میکنم خواهرم میاد بچه رو نگه میداره فعلا تصمیم دارم زیاد به تمیزی خونه گیر ندم و به بچه برسم