2777
2789
عنوان

اتفاق عجیب نظرتونو بگین یعنی چرا اینکارو کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد اون قضیه زنجیره هدیه کریسمس افتادم که تو اروپا ترند شده بود

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز جنسیت مشخص نیست اما حس مادرانه‌ام میگه دختره😍💕🌸
نه میگه توراه زن و بچش زنگ زدن 

از کجا معلوم بااونا خوب بوده رابطش

شایدم خودش  گرسنه بوده روش نشده تنها غذا بخوره

شاید یه اتفاق خوب براش افتاده خواسته اینجوری شادیشو نشون بده

یه چیزیم به ذهنم اومد ولی دلم نمیاد بگم😓😓

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
اخه بابام ادم فقیری ام نیست 

ن ربطی ندار 

مردع خیلی انسان بودع 

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
شوهر عمه ی منم همینجوریه،یه دفعه با یکی آشنا میشه میبردش باغ بعد نهار میگیره میخورن بعد میرن میوه می ...

میدونید شوهر عمه تون متولد چه ماهی هست ؟

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
شوهر عمه ی منم همینجوریه،یه دفعه با یکی آشنا میشه میبردش باغ بعد نهار میگیره میخورن بعد میرن میوه می ...

خوب معلوم شد شوهرعمه ی ایشون بوده

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

دم بابات گرم اعتماد کرده خورده😁من قبرستون میرم خیرات میارن نمیخورم فقط فاتحشو میفرستم خیلی ترسوام😕😟

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2801