2737
2734

بابام ازسرکار  اومدنی سوار ماشین شخصی شده فقط خودش و راننده بوده میگه راننده تو راه نگهداشته ۱۰سیخ جیگر خریده و دوغ باهم خوردن ازجای مطمئن خریده 

بعد توراه دوباره بستنی ام هم خریده 

از بابام‌نه پول گرفته نه کرایه 

بابامم یه مسیر پیاده شده ادرس خونرو نفهمه 

یعنی چرا اون کارو کرده راننده ؟

رانندش مردبوده و غریبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواسته معرفتی با بابات خوش بگذرونه حتما تنها بوده یکی ک خوبی کنه واسمون عجیب شده ...

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2740

انسانیت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من شوهرم همزمان جیگر و بستنی برام نمیخره😐😐😐

راننده عاشق و شیدای پدرت شده حتما😂😂

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706