2733
2734

من شبا دلشوره و اضطراب میگیرم،تو دلم آشوب میشه،همش فکرای منفی میکنم بخصوص وقتی شوهرم و بچم میخوابن بیشتر،همش فکر میکنم قرار اتفاق بدی برا شوهرم یا دخترم یا زندگیم بیفته اما صبحا نزدیک ساعت ۶ که هوا روشن میشه و بیدارم حالم خوب میشه،البته دلیل اصلیش استرس کروناس خودم میدونم چون از نظر روحی ضعیف شدم،باید چیکار کنم آخه دارم بدتر میشم

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
منم خسته شدم از استرس و منفی بافی

منم ... هر روز که بدون مشکل و عادی میگذره برام مثل معجزه اس .. اینقدر که استرس بی خود دارم 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

عزیزم الان فصل پاییزه وبدلیل کروناهم افسردگی واظطراب خیلی زیادشده

حتماخودتوسرگرم کن یجوری فکرای منفی که اومدن بگو خفه شین،ساکت باورت نمیشه ولی خیلی تاثیرداره بعدم بگو من فرمانده شمام شماهیچ غلطی نمیتونید بکنید

عزیزم الان فصل پاییزه وبدلیل کروناهم افسردگی واظطراب خیلی زیادشده حتماخودتوسرگرم کن یجوری فکرای منف ...

حتما امتحان میکنم

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
همیشه صدقه میدم به فقرا کمک میکنیم

نميدونم والا من ي مدت ب شدت از شوهرم متنفر شده بودم بي دليل كلا هم خواباي چرت و پرت ميديدم ي مدت قران اينا خوندم درست شدم اصا هم مومن و اينا نيستما 

ی روزی منم عاشق میشم❤️☘️
2706