2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه منم راهنمایی کنید دخترم یازدهم تجربیه نمیدونم چکار کنم براش یا چه کلاسی بزارم که شانسش بالا بره

کنکور شانس یا اقبال نیست.

کنکور نتیجه سواد و تلاش و زحمت فرده.

یک مشاور خوب میتونه کمکش کنه.

2728
من قبول شدم ولی نه اونی ک میخواستم  هوشبری دولتی قبول شدم

دخترخاله م عشق پزشکی بودبشدت درس میخوندولی هوشبری قبول شد،خیییلی راضیه ازاینکه رفته والان چندساله شاغله،حتی پارسال بااینکه بارداربودروزی۱۲ساعت درس میخوندبازم پزشکی نیاورد

لطفالایک نکنید،ممنون
چقدر خوب که اینقدر اهمیت میدید و تلاش میکنید دختر من خیلی خیلی ریلکسه

عزیزم  بهتره  برای دخترتون  یک مشاور خوب تو شهرتون  بگیرین   خیلی کمکتون میکنه

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2740
کنکور شانس یا اقبال نیست. کنکور نتیجه سواد و تلاش و زحمت فرده. یک مشاور خوب میتونه کمکش کنه.

ممنون عزیزم منظورم از شانس همون درصد قبولیشه 

کجا میتونم مشاور خوب پیدا کنم؟

نظرتون در مورد کلاسای کنکور و آزمون قلمچی چیه ؟

ممنون عزیزم چطور باید مشاور خوب پیدا کرد؟

ببینین دوتا راه دارین یکی اینکه از اساتید  مدرسش سول کنین دوم اینکه برین از رتبه  برترای پارسال  هترون بپرسین  مشاورشون کی بوده   تهران نیستین نه؟ من توتهران یک مشاور خوب سراغ دارم

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
چه کاری به نظرتون از دستم برمیاد دوست ندارم هی من بهش بگم بخون 😪

هدفاشو واسش یاداوری کنید بهش بگید مثلا الان رقبای شما شبانه روز دارن درس میخونن ک آینده درخشای داشته باشن مشاورواسش بگیر آزمون ثبت نامش کنید

ممنون عزیزم منظورم از شانس همون درصد قبولیشه  کجا میتونم مشاور خوب پیدا کنم؟ نظرتون در مورد ک ...

ببینید کلاس ثبت نام کردن بسته به نیاز فرد داره. من برم ۶ تا کلاس ثبت نام کنم ولی نتونم با کلاس پیش برم تکالیف رو انجام بدم که هیچ فایده ای ندارهه.

به شخصه به عنوان کسی که این مسیر رو رفته میگم یک سال زودتر شروع کردن برای کنکور و درس خوندن خیلی بهتر از یک سال پشت کنکور موندن هستش.(چون خودم امسال سال دومم بود که کنکور دادم و از تزدیک دیدم چقدر فشار و سختی سال دوم سخته)

آزمون هم بسیار خوبه به شرطی که فرزند شما درس بخونه با برنامه و برای سنجش خوانده هاش بره آزمون بده نه ابنکه مثل خیلی از بچه ها الکی برن برای از سر باز کنی.

مشاور هم من میتونم مشاور خودم رو بهتون معرفی کنم. دوسال باهاشون کار کردم و واقعا پولی که میاره حلاله چون تمام و کمال وظیفه اش رو انجام میده. سابقه بالایی داره و مثل این مشاورنماهایی که زیاد شده اند امروزه نیست.

در نهایت اگر نخواستید پیش این خانم برید من کلاس های کنکور تاملند رو به شما توصیه میکنم. بهترین استاد هایی که توی آموزسگاه های تهران هستید اینجا هم هستند. خودم شرکت کردم. درسته کلاس آنلاین هستش اما بسیار با کیعیت و عاالی و با پیگیری بالا.

2706