2733
2734
عنوان

کیا تو زندگی خیلی گذشت کردن از کی و چی بوده‌؟ اللن راضین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1060 بازدید | 102 پست
خدا‌ رو‌ شکر‌ گذشت‌کردم‌ نتیجشم‌ دیدم

نتیجه ش خوب بود الان به اونچه که میخواستی رسیدی؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
نتیجه ش خوب بود الان به اونچه که میخواستی رسیدی؟

رسیدم‌. 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﺑﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ 💕ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﮑﻢ ﺁﺑﺮﻭﺩﺍﺭﯼ💛ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐـــــﺸﻢ 💛ﻭ ﺗﻮ  ﭘﺪﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ …💛ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ،💛ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮم⇨💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ،ﺯﺍﻧﻮﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﺍﻧﻮﯾﻢ ﻣﯽ ﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﻢﻭ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ :" ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻟﻄــــــــــﻔﺎ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ !💝ﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮﻡ⇨  💝ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ  ﭘﯿﺶ ﭘﺎﻫﺎﯾﻢ💥ﺗﺮﻣﺰ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﭼﻨﺪ ؟ 💥ﻭ ﻣﻦ ﺭﻭﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺍﻧﻢ …💥ﻭ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ💥ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺪ …ﮔﺮﯾﺴﺘﻨﯽ ﺳﺨﺖ،💥ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﮥ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺗﻮ …💥ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ 💥ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ💥"ﻣﻦ  ﺍﺯ " ﺗﻮ" ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــــــــــــﺮﻡ⇨💥ﺯﻥ ﻋﺸﻖ ﺯﺍﯾﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾـــــــﺶ ﻧﺎﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺍﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﺸﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪﺑﭽﻪ ﺩﺧـــــﺘﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ … !!!ﺍﻭ بیخوابی ﻣﯽ ﮐﺸﺪ …ﻭﺗﻮ خواب حوریان بهشتی میبینی !!او مادر میشودوهمه جا میپرســـــن:نام  پدر؟    ‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌‌‌‌‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم به روشون نمیارم ولی همش یه حای زندگیم هلاشون رو حس میکنم

عقده ای میشه تو دلمون

نمیدونم اسمش گذشته یا نه

نه از کسی توقع دارم و نه از کسی کینه به دل میگیرم و نه برام مهمه پشت من چی میگن

این خودش بزرگترین فداکاری برای آرامش روح و روانمه

دل مرنجان! که ز هر دل به خدا راهی هست...
2728
نمیدونم اسمش گذشته یا نه نه از کسی توقع دارم و نه از کسی کینه به دل میگیرم و نه برام مهمه پشت من چی ...

مث شوهر خواهرمی میگه اصلا به مرفا و آدما فکر نمیکنم فقط به مسیرم فکر میکنم 

یه روزی منم این حرفو میزدم ولی پای عمل کم آوردم

منم خیلی گذشت کردم خیلی چجوری که اصلا ندیدم تو اطرافیانم انقدر بگذرن کامل راضی نیستم خصوصا الان که گاهی احساس میکنم اصلا نمیتونم حقمو اعاده کنم به نظرم گاهی باید اعاده ی حق کرد خصوصا از نزدیکان چون هر بار دیدنشون یاداوری میکنه 

2738
اره همین الان عقدش هس قسم خوردم ارزوهامو بادخترم براورده کنم

ای جااان مث من😢

منم خیلی گذشت کردم خیلی چجوری که اصلا ندیدم تو اطرافیانم انقدر بگذرن کامل راضی نیستم خصوصا الان که گ ...

بعضی وقتا یه زوری بالا سرته مث یه چماق یا یک عشق و عاطفه مث مادری نمیتونی حقتو بگیری 

۱وقتی می گذری و بقیه فکر میکنن نمی فهمی خیلی درد داره 

آخخخخخ که راست گفتی مخصوصا وقتی همون بقیه بخاطر تو از یه چیز کوچیک نمیگذرن

اینقدر خووووبه این حس سبک بالی که حد نداره

چجوری می تونین ؟ این شوهر خواهر من که انگار از دنیا فارغه 

یه روزی منم این حرفو میزدم ولی پای عمل کم آوردم

تو منی یا من توام

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

نامزدم بوده نه اصلا راضی نیستم 

الان عینه خر گیر کردم تو گل

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤
2706