2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سی سی یه ابر میلیاردر شده هیچ هنری هم نداره غیر از دابسمش با شوهرش الکی هم از تفاوتاش با شوهرش میگه ک مردمو سرگرم کنه منم واقعا دلیله این قربون صدقه های ملتو نمیفهمم ، واسه اینکه بره دم مغازه یکیو تبلیغشو کنه گفته بود چهل میلیون میگیره انوقت کسای دیگه صبح تا شب میرن سرکار دو تومن حقوقشونه ،خوب یادگرفت چه جوری از این مردمه ساده پول در بیاره ، کمپیناشم که دیگه نگم براتون میلیاردی گیرش میاد سر هر مسابقه !! نوش جونش دیگه نه مالیات میده نه هیچی فقط پووووول

2738
چرا درووووغغغ؟؟؟شما از کجا میدونین دروغ میگه؟🤔

میگه شوهرم مدهبی و مومن و مقیده بعد خودش اینقدر باز و راحته شوهرشم انگار نه انگار باهاشم همکاری میکنه 

قشنگ یه سناریو نوشته شده هست که مردمو جذب کنن 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
انرژی مثبت داره فقط میلاد برادر شوهرش😁😁

اونم یه وسیله اس .

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

نظرم اینه که نکات مثبت زیادی داره برای اینکه ببینیم و در زندگی زناشویی مون هم به کار بگیریم .من هم زندگیش را کامل خوندم هم تفاوت های خودش و شوهرش را هر روز تو استوری هاشون میبینم .ولی خب مدیریت میکنن...

من دوست ندارم زندگیم در دید مردم باشه.ولی خب اون اینجوری میپسنده و منم ازش خیلی چیز یاد گرفتم .

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706