2737
2734
عنوان

شوهرم تو پارک یه دختره رو دیده.....

| مشاهده متن کامل بحث + 71276 بازدید | 301 پست
قدیما بهتراز الان بوده بخدا قدیم ی کاباره خونه ای بوده فساد خونه ای بوده هرکی خراب بود میرف اونجا ال ...

واقعا کاش یه فساد خونه تاسیس بشه

ملت از پارک و سرسره وشمشادای کنار خیابون دست بردارن

دختره فک کنم حدودا ۲۷.۸ سالش باشه واسه شاید ۲۰ سال پیشه

الان وضعش چحوریه هنوزم ...؟

گلی‌بودم‌درباغ‌زندگاني🌹پرپرشدم‌درایام‌جواني🌹گلی‌بودم‌نه‌وقت‌چیدنم‌بود🌹جوان‌بودم‌نه‌وقت‌مردنم‌بود🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی میدونم بی ربطه ببیخشید خودمم خیلی ناراحت شدم ولی ی سریدخترم ازون قسمت سرسره خواست بره شوهرمم شی ...

شاید چمیدونم 😀 شاید سرسره پارک شما تنگ تر بوده 

بعدم اینا یه دختز بچه 13 14 ساله و دوتا پسر بچه تو همون سن و سال بودن حتما ریز بودن دیگه 

من نرفته بودم باشون

2728
راست میگه از وقتی فیلت رشکن واینترنت اومد نوجوان ها خراب شدن

نمیدونم والله آخه من خودم خیلی پاستوریزه بودم 

و فقط درس میخونم و حتی تابستونا هم زیاد کتاب میخوندم و شعر حفظ میکردم و اینا

ولی بچه های الان خیلی ناجور شدن🤪

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
قدیما بهتراز الان بوده بخدا قدیم ی کاباره خونه ای بوده فساد خونه ای بوده هرکی خراب بود میرف اونجا ال ...

مهم نفس عمله به نظرم.چه فرقی میکنه حالا.یعنی تو کاباره این کارو بکنن اشکال نداره!

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍
2740
😂😂😂😂 خ باحال بود مشهد ی سالی خست من شنیدم میگن خیلی اوضاعش خراب شده ببخشید توروخدا میگم  م ...

ساکنین مشهد خودشون آدمای اصیل خوبی هستن متاسفانه توریستها و مسافرین که از جاهای دیگه میان خراب کردن 

وای اگه من بگم چی دیدم از خنده دل درد میشین و واقعا تاسف داره ک اینجوری شده دنیا😂😂

گلی‌بودم‌درباغ‌زندگاني🌹پرپرشدم‌درایام‌جواني🌹گلی‌بودم‌نه‌وقت‌چیدنم‌بود🌹جوان‌بودم‌نه‌وقت‌مردنم‌بود🌹
واقعا کاش یه فساد خونه تاسیس بشه ملت از پارک و سرسره وشمشادای کنار خیابون دست بردارن

آره بخدا قبلا ی مکانی بوده هرکی مست بوده خلاف بوده خراب بوده میرفته اونجا الان کوچه خیابون پارک راحت میبینی همه چی

.... بالا سر منم یکی هس .... پشت ی نیسانی نوشته بود رشته تحصیلی علوم نیسانی 🤣 خودت باش وگرنه مث بقیه زیاده مرسی ک بعضیا از تکون دادن پاشونم استوری میزارن آخه ما پا نداریم فلجیم  علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم😍عاشق خانوادمو پسرمو شوهرم هستم میشه برا سلامتیشون ی صلوات بفرسی مهربون  خالم مریضه بچه ها توروخدا برا سلامتیش ی صلوات مهمون کنید خدا خیرتون بده ب هرچی میخواید برسید انشاالله😔😢  لببببببببب    م تاییبللللقلببسیییثعقالببلببلابلبب
اسی میدونم بی ربطه ببیخشید خودمم خیلی ناراحت شدم ولی ی سریدخترم ازون قسمت سرسره خواست بره شوهرمم شی ...

خو شوهرت حتما درشته هیکلش گیر کرده

بچه های  ۱۳ یا ۱۴ ساله نی قلیونن خو 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
شاید چمیدونم 😀 شاید سرسره پارک شما تنگ تر بوده  بعدم اینا یه دختز بچه 13 14 ساله و دوتا پسر ب ...

😅 داشت چهار دست و پا میرفت قسمت خمش گیر کرد، غش کردم من، دخترمم گریه ک بابام نميتونه بیاد😂😂

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2706