2737
2734
عنوان

بی بی چکم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 78 پست
بیبی چک خودش خط نداره 

چرا. بعد اینکه ادرار توش خشک میشه خط نشانه بارداریش یکم محو رد میندازه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
مثبته  چرا میخوای منفی باشه😐🔪

چون من دومین سقطمه 

باید ی سری ازمایش بدم تا علت سقط هامو پیدا کنم

اگ اینم من دفعه بعدیا باشه من حتمن خودکشی میکنم😭😭😭😭

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی هاله ی کمرنگ میبینم .. چرا دوسداری منفی باشه؟

چون باردار میشم و بارداریم مولار میشه 😭😭😭دوتا سقط داشتم همین دوماه پیش یکس سقط کردم 😔

جدی؟ یک ماه و نیم تاخیر خیلی تیتر بتا بالا میره. من ۴ روز قبل تاریخ موعدم پررنگ شد. حالا ایشاالله که ...

من بعد یکماه و نیم تأخیر تمام بیبی هام هاله و سایه میوفتاد ،بعد رفتم آزمایش بتام ۸۰۰بود

2738
چون باردار میشم و بارداریم مولار میشه 😭😭😭دوتا سقط داشتم همین دوماه پیش یکس سقط کردم 😔

تو بارداری مولار،بیبی چک مگه دیرتر مثبت میشه؟

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
چرا. بعد اینکه ادرار توش خشک میشه خط نشانه بارداریش یکم محو رد میندازه.

من مارک آبون و وندفو استفاده کردم.وقتی منفی بود اصلا حتی هاله ی خیلی کمرنگ هم نمی انداخت.حتی بعد از چند ساعت و بعد از خشک شدن

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
خب عزیزدلم اگه تو در این حد بچه نمیخوای که بی بی چکو شکوندی که دقیق دیده بشه چرا راه جلوگیریت طبیعیه ...

ببین عزیزم من بیبی چکو نشکوندم گفتم باز بزارم تا قشنگ معلوم شه 

بعدم من نزدیک ۱سالو خورده ای جلوگیریم طبیعی بود و باردار نشدم نمیدونم این دفعه چرا اینجوری شد 😭

بله داره خب چرا نمیخوای نینی

چون میترسم دکتر بهم بگه سقط کن بعدم نباید تا ۶ ماه حداکثر باردار باشم چون هنوز یسری ازمایشات مونده 😔😔

ببین عزیزم من بیبی چکو نشکوندم گفتم باز بزارم تا قشنگ معلوم شه  بعدم من نزدیک ۱سالو خورده ای ج ...

میدونم گلم. منظورم اینه انقدر استرس داریو میگم. 

طبیعی لعنتی خیلی روش مزخرفیه. هر ماه سر تاریخ پریود باید استرس بکشی. حالا ایشاالله که باردار نیستی عزیزم.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
برای من تا یکماه و نیم تأخیر هاله میشد الآنم باردارم

عزیزم من ی بار روز سوم زدم منفی بود الن هاله داره😔 بعدم من هر هفته ازمایش بتا میدم کلن منفی بوده 😭

2706