2737
2734
عنوان

کسی بوده نوزادش کم کاری تیرویید داشته باشه کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو خدا در مورد نحوه قرص دادن بهم توضیح بدی  چقد بعدش شیر بدم دخترت نیورد بالا؟؟؟ راستی ...

ده دقیقه بزار قرص توشیر بمونه کامل حل میشه خودش نیم ساعت بعد قرص شیر میدادم دخترم خیلی باهوش و زیباست الان چهارسالشه کلاس زبان وچرتکه هم می‌رفت قبل کرونا البته

2728
از لحاظ هوش و قد چطوری یعنی الان مشکل اضافه وزن داری؟؟؟ چقد چقد مشکل بزرگیه در زندگی

قدم۱۶۳هست.هوش و حافظه گفتم که یه محل میگفتن کلانترم و میخام وکیل شم...کسی نمیتونه کلاه سرم بزاره هیچکس.مشکل اضافه وزن وقتی میگیره که کم کار باشه......اگه پرکار باشه لاغر میشه.....پس باید کنترل شده نگهش داره......مشکل بزرگی که هس عصبی میشم یا حرص میخورم😔

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

عزیزم دختر منم کم کاری تیرویید مادرزادی داره الان یک ماهشه و از ۲۵ روزگی قرص مصرف می کنه 

دکتر دختر من کفت تو یه قاشق چای خوری آب حل کن قرص رو و بهش بده 

بعدشم با احتیاط حالا با قاشق یا قطره چکون آب خالی میدیم تا مطمئن بشیم همه قرص رفته پایین 

ترجیحا میگن صبح ناشتا بدید برای نوزاد همینکه یک ساعت و نیم شیر نخورده باشه خوبه بعدشم تا ۴۰ دقیقه شیر نمیدم بهش 

خدایا شکرت واسه همه چیز