2726

من ۱۴ روزه قرص بهش میدم‌حالا نمیدونم بهش درست دادم یا نه

حل میکنم تو اب

حالا نمیدونم چقد اب باشه بهترهمثلا نیم سیسی یا بیشتر

مثلا اینکه اگه قرص تو اتاق باشه ک بخاری روشنه خراب میشه یا ن

چقد بعدش حواسم ب بچه باشه ک نیاره بالا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم داشتم...قرص داد مامانم بهم خوب شدم دوباره۱۴سالگی اومد سراغم.دوباره باز خوب شدم۱۷سالگی بازم اومد...الان که ۱۹سالمه هنوز دارم وگرفتارم بازم خداروشکر.انشالله بچت خوب شه

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
اره دختر منم داشت یه قاشق غذاخوری مخصوصش برداشته بودم توش شیرمیدوشیدم بعد قرصوحل میکردم توش میدادم ا ...

خب از کنار دهنش نمیریخت تو قاشق قرص ب اون سفتی چطور حل میکردی

دخترت  چ مدت قرص خورد

خب الان کدوم‌کارم استباهه ک ازش بپرسم

گلم نمیدونم.گفتم حساسه با شک و ترید چیزی نده

من بچه ام تیرویید داشت ولی بدون دارو رفع شد هیچی نمیدونم ولی کلا یه استامینوفن هم ب نوزاد بخوای بدی کلی باید حواست باشه

من فقط اینو میدونم تو اب جوشیده حل کن.همین

منم داشتم...قرص داد مامانم بهم خوب شدم دوباره۱۴سالگی اومد سراغم.دوباره باز خوب شدم۱۷سالگی بازم اومد. ...

نوزاد ک بودی داشتی؟؟؟

راست میگن ک باعث میشه دختر دچار چاقی و مو زاید و زشتی ظاهر بشه

نوزاد ک بودی داشتی؟؟؟ راست میگن ک باعث میشه دختر دچار چاقی و مو زاید و زشتی ظاهر بشه

خدارو هزار مرتبه شکر میکنم قیاقم خوشگله.ولی کم کار چاق میشه پرکار لاغر.ولی خوب نشدم...کم کار بودم چاق بودم.کم کار شدم لاغر شدم.زشت نیستم پر مو هم نیستم موهای زائدم خیلی کمه.ولی تا اخر عمر میمونه بازم همچی دست خداس.اره از نوزادی داشتم

اره دختر منم داشت یه قاشق غذاخوری مخصوصش برداشته بودم توش شیرمیدوشیدم بعد قرصوحل میکردم توش میدادم ا ...

عزیزم تو خدا در مورد نحوه قرص دادن بهم توضیح بدی 

چقد بعدش شیر بدم دخترت نیورد بالا؟؟؟

راستی دخترت از لحاظ هوش و ظاهر چطوره

عزیزم تو خدا در مورد نحوه قرص دادن بهم توضیح بدی  چقد بعدش شیر بدم دخترت نیورد بالا؟؟؟ راستی ...

نیم ساعت بعد قرص بهش شیر بده عزیزم

با آب جوشیده حل کن

همون مقدار قرصی که دکتر گفته

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖
عزیزم تو خدا در مورد نحوه قرص دادن بهم توضیح بدی  چقد بعدش شیر بدم دخترت نیورد بالا؟؟؟ راستی ...

گلم داروشو بدی هیچ چیزش نمیشه من که از نوزادی داشتم هیچکس نمیتونه منو گول بزنه همه رو میبرم دریا اب میدم و برمیگردم قرصشو بده بهش

خدارو هزار مرتبه شکر میکنم قیاقم خوشگله.ولی کم کار چاق میشه پرکار لاغر.ولی خوب نشدم...کم کار بودم چا ...

از لحاظ هوش و قد چطوری یعنی الان مشکل اضافه وزن داری؟؟؟

چقد چقد مشکل بزرگیه در زندگی

2706