2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه نمیدونین که پسر من فقط سه ماهشه یه سبد بزرگ محکم کوبید سر بچه طفلی سرش زخمی شد

بزنش مادرش بگو ک دخترشو ادب کنه وگرنه باز تکرار میکنه کارشو خدایی نکرده بلایی سر بچه نیاره 

2728

۱۰ساله بچه کجا بود دعواش میکردی.یه چیز محکمتر میزد تو سر بچه چی.مامان باباش مرده بودن؟؟؟

♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩بزن باران که دین را دام کردند♩شکار خلق و صید خام کردند♩بزن باران خدا بازیچه ای شد ♩که با ان کسب ننگ و نام کردند♩بزن باران به نام هرچه خوبیست♩به زیر اوار گاه پایکوبیست♩مزار تشنه جو باران پر از سنگ♩بزن باران که وقت لایروبیست♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩
2738
ما تو یه آپارتمان زندگی میکنیم همه جمع بودیم بچه بغل باباش بود من اینطرف بودم اصلا هیچکی حواسش نبود ...

ادم هزار جور بدبختی میکشه تا یه بچه بدنیا میاره بزرگش میکنه یکی بیاد همینجوری خدایی نکرده بلایی سرش بیاره

👈🤷👉
2706