2733
2734
عنوان

عمل بینی

128 بازدید | 18 پست

بچه ها سه ماهه بینیم رو عمل کردم بینیم گوشتی بود اما زیاد پهن نبود بخاطر انحرافش عمل کردم الان از رو به رو خیلی پهن شده ی ماهم هست از نیم رخ ی برآمدگی مثل قوز در آورده میترسم اینطوری بمونه کسی تجربه ای داره؟😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پهن که نمیتونن بکنن بینی رو،اون درست میشه.ولی قوز روی بینی احتمالش هست جا مونده باشه حالا فعلا چسبت رو درست بزن ،چاره ای نیست جز صبر و دیدن نتیجه نهایی

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
اخه از رو به رو خیلی پهن شده هرچقدرم ورم باشه انقدر پهن نمیشه🙁

با دو تا انگشتات دو طرفشو ماساژ بده .پیش دکترتم برو که اگه ورم و تشخیص داد امپول بزنه 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2740
ن قبل عمل قوز نداشت الانم ب ماهه اینطور شده اولش نبود

خب پس ورمه نگران نباش 

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

اگه بعد از عمل بینیت ضربه نخورده، اون قوزی که میگی احتمالا ورمِ بعد یه مدت خوب میشه

با دکترت مشورت کن اگه لازمه باید هر روز ماساژ بدی

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺
2706