2733
2734
عنوان

یه سواااال اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 21 پست
شما چند سال اختلاف سنی دارید ؟البته اگه دوست داشتین بگین  بعضی ها میگن درکت نمیکنه فلان نگران ...

ماهم ۱۱ سال میگم هیچ زن و شوهری نیست که همه چی شون باهم تفاهم داشته باشن دو آدم متفاوت بالاخره اختلاف نطر هایی دارن اگه اخلاق ش خوب باشه مشکلی نیست 

السلام علیک یا ابا عبدالله   اللهم صل علی محمد وآل محمد                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

[QUOTE=161991707]ماهم ۱۱ سال میگم هیچ زن و شوهری نیست که همه چی شون باهم تفاهم داشته باشن دو آدم متفاوت بالاخره اختلا ...[/QUOT ...

اره درسته ....خیالم یه خورده راحت شد مرسی 💜

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نمیشه قطعی گفت کسی هس همسن شوهرشه اما هیچ درک تفاهم و خوشی نداره اما یکیو میشناسم ۱۳ سال بزگتره شوهرش اماماشاالله بسیار عاشق شوهره درک و شعورش صبرش زیاده و بسیار فعال و پرانرژی هس از دختره ببشتر 

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!