2737
2734

سلااام ...به نظر تون اختلاف سنی زیاد  در ازدواج،، داخل  خوشبختی و تفاهم ادما  چه قد موثره؟خواستگارم از همه لحاظ خوبه فقط اختلاف سنی مون زیاد به نظرتون چی کار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا بستگی ب شخصیت طرف داره خواهر من با همسرش تفاوت سنی زیادی دارن ولی شدیدا دامادمون پا ب پای خواهرم میاد خیلی باشخصیت خیلیا هم هستن تمام خوشیاشونو کردن و زن وسیلت تو دستشون

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️
2738

چند سال اختلاف سنی دارید 

منم اختلاف سنیم زیاده با شوهرم خوبی های زیادی داره ولی خب بعضی جاها اختلاف نظر هم داریم اگ همه شرایطش خوبه مشکلی نیست به نظرم چون خیلی هارو میشناسم اختلاف سنی زیادی هم ندارن ولی خب تفاهم هم ندارن

السلام علیک یا ابا عبدالله   اللهم صل علی محمد وآل محمد                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

اکه شرایطش خوبه قبول کنید

السلام علیک یا ابا عبدالله   اللهم صل علی محمد وآل محمد                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
چند سال اختلاف سنی دارید  منم اختلاف سنیم زیاده با شوهرم خوبی های زیادی داره ولی خب بعضی جاها ...

شما چند سال اختلاف سنی دارید ؟البته اگه دوست داشتین بگین 

بعضی ها میگن درکت نمیکنه فلان نگران شدم