2737
2739

اره

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اقای سنگی بپرس تو اینستا😂

من دوست دارم برای ابگوشت یکی بخرم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728
😊 من خريدم اتفاقا برا ابگوشت ولي نميدونم چطوري بايد استفاده كنم

ببین تو اینستا سرچ کن،باید قبلش اب بندیش کنی که نشکنه،طرز استفادش و نوشته

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2740
چطوري بايد استفاده كنم ممنون ميشم راهنماييم كنين

وقتی خریدی اول باروغن خویب همه جاش روچرب میکنی میزاری توآفتاب 

بعدبرای اولین بار سعی کن  اول یه مقدارباهاش آب بجوشانی اونم سعی کن باحرارت کم بعد آب که به جوش اومد یه مقدار زیرش روزیاد کن اگه نترکید وسالم موند میتونی آبگوشت روباخیال راحت توش بپزی 

یه نکته مهم مواد آبگوشت ت رو به اندازه بریز که بعدا سر نره ....واینکه وقتی داغه توجابجا کردنش خیلی مراقب باش که بدنه ش داغ وسوزنده ست

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
وقتی خریدی اول باروغن خویب همه جاش روچرب میکنی میزاری توآفتاب  بعدبرای اولین بار سعی کن   ...

ممنون عزيزم

اسم كاربريت اشكمو در اورد به تازگي مامانبزرگم رو از دست دادم😔

ممنون عزيزم اسم كاربريت اشكمو در اورد به تازگي مامانبزرگم رو از دست دادم😔

خدارحمت ش کنه انشالله سرسفره حضرت فاطمه زهرا محشور باشه براشون فاتحه خوندم ......

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر