2737
2739
عنوان

فاجعست شوهرم غذای منو نخوره بره غذای جاریمو بخوره اونم هروز +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5354 بازدید | 160 پست
مامانش یبارم منو خونشون دعوت نکرده یوقت میرم یچیزی گم میشه میفته گردن من 

وا یعنی چی چرا چیزی گم ش مگه بازار شام گم بشه چرا مگه دزد میره خونش دور از جونت شایدم طرز فکر شما اینجوره بدبین هستی

خدایا تو بهترینی  مرسی  ک هستی ❤
شما رفتارت بسیار بسیار کودکانه و بده. ضرری که خودت با این رفتار اشتباه و نا به جا به زندگی خودت میزن ...

حق کاملا باشماست همه حرفاتو مو ب مو قبول دارم ...من کاری ب خونشون ندارم میخام شوهرم پیش من باشع دوسندارم از غذای جاریم بخوره من ...تصمیم گرفتم براش غذا درست کنم ببره سر کار بخوره 

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما تاحالا عصبی نشدی ...راجب کسی ک شوهرتو ازت دور میکنه پدرتو خواهرتو جلو مردم عحش میره چجوری حرف می ...

اجازه نده کسی بارفتارای بدش رفتارتو تحت تاثیر قرار بده

اگه بخوای اینجور پیش بری 

شوهرت تو رو یه فرد بی منطق میبینه وازت زده میشه

اگه شوهرت بخواد پیشت باشه ونزدیک باشین هیچکی نمیتونه دورتون کنه

اگه دوسش داری بامحبت بهش خودتو تو دلش جا کن

نه با مقصرشمردن بقیه

با دوری هم میشه عاشق ونزدیک بود تو دل همدیگه

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
وا یعنی چی چرا چیزی گم ش مگه بازار شام گم بشه چرا مگه دزد میره خونش دور از جونت شایدم طرز فکر شما ای ...

ن عزیزم من لولو خور خوره نیستم بخدا الا یکم عصبیم اومدم از شما راهنمایی بگیرم حرفاتون خیلی کمکم کرد ممنون

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
2728

😒😒😒😒طفلی جاریت عوض دستت درنکنشه

کاش جاری من ده سال براشوهرم غذا بپزه چی میشه مگه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
اجازه نده کسی بارفتارای بدش رفتارتو تحت تاثیر قرار بده اگه بخوای اینجور پیش بری  شوهرت تو رو ...

ممنون بهترین پستی بود ک دیدم خیلی ب دردم خورد مرسی عزیز دلم 

2740

وای تو چرا اینجوری هستی؟؟؟عزیرم عقد کرده ها خون میریزن که کاری نکنن،بعد تو داری یقه خودتو برای کار پاره میکنی

استارتر ناراحت نشو ولی جدی میگم،خیلی عصبی شدی اگه نتونی خودتو کنترل کنی یا دنبال راه چاره بگردی،خداییی نکرده دیوونه میشی یا مریض جسمی

از کوچیکترین حرکت حساس شدی وشاید بقیه هم مقصر باشن ،ولی اگه حق با توهم باشه ،پس اونا به هدفشون رسیده

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
حق کاملا باشماست همه حرفاتو مو ب مو قبول دارم ...من کاری ب خونشون ندارم میخام شوهرم پیش من باشع دوسن ...

اینجا که مجازیه. به خودت مربوطه که میخوای گوش کنی یا نه. اما کلا رو افکارت فکر کن وگرنه قابلیت به فنا دادن زندگیتو داری اونم با بار تقصیر ۹۵ درصد. مسلما این بی منطق بودنت به چشم شوهرت میاد و اونوقت بعد از یه مدت کاملا ازت زده میشه. اصلا صرف حساسیتت رو اینکه شوهرت غذایی که جاریت پخته رو نخوره کاملا بیمورده. 

درست میکنم ببره سر کار اینجوری خوبه؟

از خونه پدر و مادرت بپزی اون ببره ؟

دخترم عزیزدلم نکن اینکارو 

اون دلش میخواد ببخشید خدمت کنه بکنه 

اتفاقا برای خودت ارزش قائل بودی اینکارو نمیکردی 

عزیز 

تو خودت رو بالا میگرفتی اصلا حرفی نمیزدی 

یه تشکر هم از جاریت جلوووی شوهرت میکردی فلانی عزیزم دستت درد نکنه براشون اشپزی میکنی 

همین 

این میشد سیاست رفتاری 

والا الان نباید ناراحت باشی 

مادرشوهرت کار بدی نکرده 

درسته باهات بد هست لج هست 

ولی اگه بهت میگفت تو درست کن بد بود 

چون شما هنوز عقدید ..‌به تو چه بری کار کنی اونجا 

یکم فکر کن عجولانه رفتار نکن 

خو شوهرت مشخصه گیج شده از حساسیتهای شما 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

عزیزم ببخشیدا ولی خیلی بچگانه رفتار میکنی مطمینم که جاریت هم خسته شده تو این وضعیت گرونی واسه یه نفر دیگه هم داره اضافه غذا می‌ذاره  شماهم که نمی‌تونی بری خونه اونا بمونی خانوادت راضی هستن بری بمونی؟

یه راه دیگه هم هست دو سه شب درمیون بگو همسرت بیاد خونه شما  واسه دو سه روزش غذا بپز بده ببره

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
شما تاحالا عصبی نشدی ...راجب کسی ک شوهرتو ازت دور میکنه پدرتو خواهرتو جلو مردم عحش میره چجوری حرف می ...

ببینید من یه چیزی همیشه یادت باشه اگر مردی تو را بخواد زمین و زمان یکی بشه ولت نمیکنه و اگر نخواد و ازت خسته بشه باز هم زمین ووزمان نمی تونه نگهش داره تو عقدی چرا اونجا باشی 

2706