2733
2739
عنوان

فاجعست شوهرم غذای منو نخوره بره غذای جاریمو بخوره اونم هروز +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5354 بازدید | 160 پست

چرا باید شمایی که عقد هستی اونجا باشی عزیزم؟ خیلی طبیعیه که جاریتون الان اونجاس. در مورد یه بیمار هم اینجور صحبت نکنید ، خدا نکنه به دردی مبتلا بشید تا بفهمید بخاطر بیماری اجبارا ماهها توی جایی غیر از خونت باشی یعنی چی

سلام😊 
دقيقا.

اتفاقا خانوادگی اونجان با بچهاش برا یه نفرم اضافه درست میکنن ...نمیگم جاریم بده دستش درد نکنه میگم ولی وقتی تو زن داری نباید هروز غذای اونو بخوری خدارو شکر قبول کرد حرفمو گفتم برات درست میکنم ببر سر کارت بخور (اولین باره قبول کرده)

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببين الان برو كه عقدي يه مسوليتهايي رو بگير دستت.خيالت راحت تشكر شايد نكنند ولي مطمعنا نميگن چرا كردي.

ولي بعدا كه ازدواج كردي نكن چون شوهر تو توي اون خونه نيست  فقط يه وقتايي براي اينكه شوهرت ببينه يه وعده دو وعده براشون درست كن فقط همين اونوقت بذار جاري بكنه.

ما ملت حسينيم

حالا تو اشپزی میکردی میگفتی مگه من کلفتم من کاری میکنم اون نمیاد😐

خب تو خیلی نگرانی چرا خودت نمیری سر بزنی یا شوهرتو دعوت نمیکنی خونتون؟؟

دختری در من ساز امیدواری میزند😍⚘
2728
اتفاقا خانوادگی اونجان با بچهاش برا یه نفرم اضافه درست میکنن ...نمیگم جاریم بده دستش درد نکنه میگم و ...

خب دختر خوب تو درست كن اگر اون گفت نه بعدش خواهر مادرش رو به رگبار ببند.

ما ملت حسينيم

اصلا نیازی به بحث وتوجیح شوهرت نیست که!فردا صبح زنگ بزن بگو خودم میام خونتون ناهار میپزم برات!وهرروز برو براش غذا درست کن!مردا براشون مهم نیست غذارو کی بپزه وچی بپزه فقط اینا گشنه نمونن هرچی باشه میشینن میخورن فکرم نمیکنن کی پخته!

خیالت راحت الان جاریت هم انقدر کفریه ک نگو ب اون چ ک ب شوهرت و برادر شوهرشو و.....سرویس بده 

مطمئن باش الان اگه عضو نی نی سایت باشه مینویسه تن لششون اومدن خونم باید یکسره تو اشپزخونه باشم 

چرا باید شمایی که عقد هستی اونجا باشی عزیزم؟ خیلی طبیعیه که جاریتون الان اونجاس. در مورد یه بیمار هم ...

بابا من میشناسمش بخدا انقد اذیتم میده بشنوی گوشات سوت میکشه حتی اونجایی ک دارن میرن نمیخام بگم کجا همه چی دارن ویلا دارن باغ دارن همه چی دارن خدا مریضیشو شفا بده 

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
2740
خیالت راحت الان جاریت هم انقدر کفریه ک نگو ب اون چ ک ب شوهرت و برادر شوهرشو و.....سرویس بده  م ...

نه مادرشوهرم خونرو سپرده بهش  جاریمم از من بدش میاد لومده ک فقط منو بی ارزش کنه دگرنه خیلی خوب بود میگف بگین زنش بیاد فک کن من هستم ولی اون برا شوهر من نهار درست میکنه

اصلا نیازی به بحث وتوجیح شوهرت نیست که!فردا صبح زنگ بزن بگو خودم میام خونتون ناهار میپزم برات!وهرروز ...

شوهرم خوشم دوسداره من پیشش باشم ولی مامانش زنگ زده ب جاریم گفته من نیستم بیا خونمون فلانی تنهاس نهارو شامشو بده (فقط میخان منو شوهرمو از هم دور کنن وگرنه اگ خیلی خوبن میگف زنش بیاد)

امان از زن های بی سیاست

شما بهم یاد بده

واقعا جاریت داره پخت و پز میکنه بشور بساب کجای این سیاسته چه نفعی داره براش بنظرم خانمی کرده .بعدشم شما هنوز عقد هستین  زیر یک سقف ک نرفتین جوری گفتین دستپخت  جاریم میخوره خدا شاهده خیال کردم  زیر یک سقف هستین غذا درست میکنی میگه نمیخورم میره خونه داداشش  غذا جاریت میخوره .بنظرم سعی کن این افکار کنار بزاری اذیت میشی بخدا. 

خدایا تو بهترینی  مرسی  ک هستی ❤
خب دختر خوب تو درست كن اگر اون گفت نه بعدش خواهر مادرش رو به رگبار ببند.

باید با سیاست رفتار کنم وگرنه فقط اینجوری مادرشو خوشحال میکنم اونا از خداشونه ما دعوا کنیم

2706