2733
2734
عنوان

کنکوریا بیاین نتایج اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 53 پست
راست میگی؟؟؟؟؟وای

اره بابا البته بگما کنکور امسال عجیب عریب بود نتایج اولیه رو نصفه شب زدن😑اینم احتمال داره شبیخون بزنن بهتون نصف شب بیاد 

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هر موقع اومد قدمش رو چشم   فقط خبر خوب بیاره😄😄😄

ایشالا...😁تجربی هستی گلم؟

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2731
سنجش اصلا اینستا نداره

چرا داره دقیقا ۷۰ هزارتام فالور داره😐سرچ کن sanjesh تو اینستا😒

بله

چی میخای😍

2738
پرستاری

بسلامتی دعا میکنم پرستاری بهترین جارو بیاری😉

وقتی معلوم نیست کی دانشگاه بازمیشه چه نتایجی چه کشکی چه دوغی

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2706