2726
عنوان

کنکوریا بیاین نتایج اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 53 پست
خود سنجش اطلاعیه داده بود که پیج نداریم

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوسش نداری یا چون میگن بازار کار نداره نمیخای

اون زمان من واقعاعقلم نمیکشیدالان که فکرمیکنم میفهمم با یکی دوسال تلاش میشه کل زندگیتو بسازی...

پرستیژ و درامد پزشکی کجا و مامایی کجا...اون زمانم من تاحدودی میدونستم مایی بازارکارنداره ولی الان که واردش شدم تازه به عمقش پی بردم و اگرم بریزسرکار درامدش ناچیزه

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
وقتی معلوم نیست کی دانشگاه بازمیشه چه نتایجی چه کشکی چه دوغی

غیرحضوری ...اصل قبول شدن رشته و دانشگاه موردنظره دیگه حضوری غیرحضوری فرقی نداره

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2728
میشه بگید رتبتون چند بوده؟

من ورودی 98ام نظام قدیم

4300

غیرحضوری ...اصل قبول شدن رشته و دانشگاه موردنظره دیگه حضوری غیرحضوری فرقی نداره

انشالله قبول میشی عزیزم

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧