2733
2739

عزیزم کل تاپیک ماریا رو بخون،شاید یه جایی بچه ها ازش پرسیده باشن نوشته باشه

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من درست کردم خیلیم راحت فقط حوصلش نیس چون باید دنبال دستورش بگردم

فقط یه سوال اکثردستورا توقالب ۳۰ در۴۰ ولی من ۲۰ در۳۰ دارم سینی فرم که بزرگه چیکارکنم؟

2740
فقط یه سوال اکثردستورا توقالب ۳۰ در۴۰ ولی من ۲۰ در۳۰ دارم سینی فرم که بزرگه چیکارکنم؟

با سه تا تخم مرغ درست کن تو همون قالب خوبه

هرچی نازکتر بشه خمیرت قشنگتر در میاد

ولی مو ب مو چیزایی ک گفتن رو انجام بده

میتونی از مقدار موادی که واسه دستور بدون فر هست استفاده کنی.

تو تابه رژیمی درست میکنن.فکر کنم تابه رژیمی ۲۰ در ۳۰ باشه نه؟

من تو تابه رژیمی هم درست کردم تو سینی فرهم درست کردم خوب شده جفتشون

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
نوشته ۹۰ گرم شکرولی ننوشته کی اضافه کنیم فقط یه شربت بار وگفته اضافه کنیدبدتوضیح داده

نصفش رد تو سفیده 

نصفش تو زرده

بزن تو‌گوگل اموزش رولت با سنا

گن با اون دستور درست کردم‌عالی شد

نوشته ۹۰ گرم شکرولی ننوشته کی اضافه کنیم فقط یه شربت بار وگفته اضافه کنیدبدتوضیح داده

ارد : 90 گرم 3 قاشق ارد یه قاشق پودر کاکاعو

شکر : 60 گرم چهار قاشق غذا خوری

تخم مرغ : 3 عدد.  وانیل کمی

اب جوش دو قاشق . عسل یک قاشق

اول سفیده رو خوب میزنیم تا از ظرف برنگردد

زرده .وانیل .شکر .اب جوش و پنج دقیقه میزنیم بعد عسل و ارد و پودر کاکاعو رو الک کرده اضافه میکنیم و میزنیم .

سفیده رو بهش اضافه میکنیم با قاشق چوبی دورانی و اروم هم میزنیم

کف سینی فر رو کاغذ روغنی میندازیم در طبقه وسط با دمای 180 به مدت هشت دقیقه فقط نه بیشتر

وقتی سینی رو از فر در اوردیم بلافاصله برمیگردونیم روی یه کاغذ روغنی دیگه و دو تا دستمال نمدار بندازید روش ده دقیقه صبر کنید تا نان رولت نرم بشه و قابل جدا شدن بشه

حالا اروم کاغذ روغنی رو ازش جدا میکنیم با اون کاغذ که زیرش بود رول کنید بزارید یه ساعت یخچال بمونه

بعد درش بیارید باز کنید خامه فرم گرفته روی تمام سطح بمالید و رول کنید تا زمان سرو .

بعد میتونید تزیین کنید و برش بدهید

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم