2737
2734
عنوان

توروجون عزیزترین کستون بیایین در مورد یه کروناییه

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 35 پست
3 ملیون برا یه امپول!!!!!  تورو خدا نذارید  من مامانم حالش وحشتناک بد بود تو خونه فقی مر ...

ما هم اینکارارو کردیم گلم ولی مادرشوهرم قند داره هرچیزی رو نمیتونیم بهش بدیم

قندش میره بالا. سه میلیون هم شاید چند تا امپول بزنن هر روز

هزینه ی کل اون امپولاس

بخدا پول اصلا مهم نیست فقط خوب شه

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کسی که دچار سندرم حاد تنفسی شده با این چیز ها خوب نمیشه

عزیزم من میگم طرف 70 درصد ریش رفته تو بیمارستان داشته جون میداده تا اومده خونه بهش رسیدگی کردن سر پا شده 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2728
ان شاالله خوب بشه والا من هیچ اعتمادی به این دکترا ندارم ما با رصایت شخصی شوهرمو مرخص کردیم تو خون ...

اره زیر دستگاه اکسیژنه

ما هم اینکارارو کردیم گلم ولی مادرشوهرم قند داره هرچیزی رو نمیتونیم بهش بدیم قندش میره بالا. سه میل ...

منم مامانم قند داشت سرفه وحشتناک یک هفته 5 کیلو کم کرد هر چی میخورد میاورد بالا 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
عزیزم من میگم طرف 70 درصد ریش رفته تو بیمارستان داشته جون میداده تا اومده خونه بهش رسیدگی کردن سر پا ...

اون فردی که می فرمایید سیستم ایمنیش عمل کرده ربطی به بیمارستان وخونه نداره

2738
منم مامانم قند داشت سرفه وحشتناک یک هفته 5 کیلو کم کرد هر چی میخورد میاورد بالا 

واسه مادرشوهرم زده به ریه نفس نمیتونه بکشه زیر دستگاهه

اون فردی که می فرمایید سیستم ایمنیش عمل کرده ربطی به بیمارستان وخونه نداره

هر طور صلاح میدونن من چیزی ک توی بیمارستان ها دیدم فقط مثل یه قتلگاه میمونه 

واسه مادرشوهرم زده به ریه نفس نمیتونه بکشه زیر دستگاهه

نمیدونم واقعا ایشالا ک بهتر میشن 

هر طور صلاح میدونن من چیزی ک توی بیمارستان ها دیدم فقط مثل یه قتلگاه میمونه 

من خودم و۶۰درصد اقوامم کادردرمانیم بهتراز هرکس می دونیم چه خبره شرایط هربیمار با بیماردیگه خیلی فرق میکنه

2706