2737
2734

خانوما مادرشوهرم کرونا داره ۵ روز پیش که بستری بود اکسیژنش ۷۲ بود

اما الان با گذشت چند روز روی ۸۲ استپ زده اصلااا بالا نمیره

حالا زنگ زدن به شوهرم که بیایین ۳ میلیون ب حساب بیمارستان بریزین که داروی قوی بزنیم بهش(یه اسم خاصی داره من نمیدونم)که حالش بهتر بشه

وضعیتمون داغونه. شما هم اینجور مسئله داشتین؟؟؟؟خوب شده؟؟؟؟؟

ما میترسیم راستیتش میترسیم اور دز کنه بزنه بالا حالش بدتر شه

بیچاره شوهرم با پاهای لرزون رفت بیمارستان

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤

بیمارستان بدترین جای ممکن هست به خداا تو خوته خیلی بهتر 

بابای دوست شوهرم 70 درصد ریش رفته بود یک هفته بستری شد گفتن یک هفته بیشتر زنده نیست 

به خدا بیمارستان شده قتلگاه محیط سرد غذای سرد همش چیزای شیمیایی تنهایی فکر غم افسردگی 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچیش نمیشه.مهدر شوهره من ۷۲ سالشبود اکسیژنش به ۵۲ هم رسید.الان سر و مور و گنده شده

اخه میترسیم 

اون امپول ما رو ترسونده

2728

نه نگران نباش دوز بالاتر براش بزنن بهتر میشه اکسیژنش برسه ۹۰ مرخص میکنن

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
بیمارستان بدترین جای ممکن هست به خداا تو خوته خیلی بهتر  بابای دوست شوهرم 70 درصد ریش رفته بود ...

اره بخدا داغونیم

خودمون براش سوپ و اب میوه و اینچیزا میفرستیم

ولی این امپول ک میگن میخوان بزنن خیلی مارو ترسونده

2738

ان شاالله خوب بشه

والا من هیچ اعتمادی به این دکترا ندارم

ما با رصایت شخصی شوهرمو مرخص کردیم تو خونه خودم بهش رسیدگی کردم فورا هم حجامت کردیم خداروشکر خوب شد

اما خب اگر به دستگاه وابسته باشه شاید راحت نشه اوردش خونه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
اره بخدا داغونیم خودمون براش سوپ و اب میوه و اینچیزا میفرستیم ولی این امپول ک میگن میخوان بزنن خیل ...

3 ملیون برا یه امپول!!!!! 

تورو خدا نذارید 

من مامانم حالش وحشتناک بد بود تو خونه فقی مرتب دست به دهنش میکردم مرتب سوپ و گوشت فالوده سیب و جوشونده سر یک هفته کامل سر پا شد 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
کاش خونه نگهش میداشتین

نگه داشتیم خوب نشد اکسیژنش تو خونه ۷۲ بود خیلی پایین بود دکتر گفت حتما باید بستری شه

2706