2733
2734
عنوان

مجبورم ازدواج کنم چیکار کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5123 بازدید | 233 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من درسم بده خیلیییی نمیتونمممم یعنی ی آدم با درک و شعور پیدا نمیشه ؟؟؟ چیکار کنم ۱۸ سالم که بشه میتو ...

پیدا میشه ولی خدایی به ایندت فک کردی

اخه دختری که ۱۷ سالشه یه مدرک‌درست حسابی نداره و سنش کمه تهش چی میخواد بشه؟این نی نی سایتو نبین طرف ۱۳ سالگی ازدواج میکنه میگه من خوشبخت عالمم.ببین تو ازنظر من خیلی کوچولویی من خودم ۱۷ سالگیم حتی الانم۲۰ سالگیم واقعا حس میکنم اینهمه مسئولیت تحملش زیاده تو اعصابت نمیکشه اخرشم از زندگیت درمیای توخونه مشکلتو‌حل کن باپدرومادرت یطوز دیگه باش یجا گند زدی چیزی مثلا ریخت جمع کن نفهمن چون جنبه ی شنیدن حرف راستوندارن

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

عزیزم من‌ تاپیک های دیگه تو خوندم امیدوارم خدا تو همه مراحل زندگیت کنارت باشه و بهترین اتفاق ها برات بیفته به‌زودی 

این اشتباه رو نکن عزیزم تو سنی نداری که الان تو این سایتا ی همسر یابی دنبال شوهر بگردی 

عزیزم این شکلی از چاله در می یای می افتی تو چاه 

تو چه شناختی ازاون شخص داری که می خوای بیاری تو زندگیت و فکر می کنی ناجیت هست 

الان بعد از کلی شناخت خانواده ها و دوطرف بازم وقتی باهم ازدواج می کنن دختر پسر مشکل دارن چه برسه به این جوردوستی عزیزم 

این راه درست نیست برای نجات پیدا کردن ازشرایط زندگیت 

عزیزم من‌ تاپیک های دیگه تو خوندم امیدوارم خدا تو همه مراحل زندگیت کنارت باشه و بهترین اتفاق ها برات ...

پس چیکار کنمممم واقعا این راهی بود که مردم پیشنهاد دادن 

خب بگو چیکار کنم یه راه حلی بگید

2740

اگر هم قصد داری ازدواج کنی و با ازدواج شرایط زندگیت رو بهتر کنی کسی رو وارد زندگیت کن‌که هم خودش رو بشناسی هم خانوادش رو و مطمئن باشی مرد خیلی خوبیه ونه این شکلی آشنا بشی این شکلی از چاله می افتی تو چاه عزیزم

عزیزم منم تقریبا همسن خودتم و درکت می کنم عزیزدلم 

اگر هم قصد داری ازدواج کنی و با ازدواج شرایط زندگیت رو بهتر کنی کسی رو وارد زندگیت کن‌که هم ...

هووووف نمیدونم دیگه عقلم کار نمیکنه 

من کسیو نمیشناسم هیچ دوس پسری هم تاحالا نداشتم

[QUOTE=161961379]پس چیکار کنمممم واقعا این راهی بود که مردم پیشنهاد دادن  خب بگو چیکار کنم یه راه حلی بگی ...[/QUO

عزیزدلم تو دور اطراف با یه پسر خوب که شناخت کامل ازش داری آشنا شو ازدواج کن بازم می گم شناخت کامل 

یا دانشگاه قبول شو راه دوره اگه امکان داره واجازه می دن خانوادت 

[QUOTE=161961379]پس چیکار کنمممم واقعا این راهی بود که مردم پیشنهاد دادن  خب بگو چیکار کنم یه ر ...

من هیچ پسریو نمیشناسم 

به خانوادم چه ربطی داره من ۱۸ سالم بشه اون غلط میکنن نظر بدن من ۱۸ سالمه به سن قانونی رسیدم دیگه

2706