2737
2734
عنوان

مجبورم ازدواج کنم چیکار کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5123 بازدید | 233 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بد سرپرست هستی برو بهزیستی مشاوره بگیر تحقیق میکنن میری خونه امن 

پس چراااا به پلیساااا که گفتم هیچ کمکی بهم نکردن چراااا 😭 اینهمه گریه کردم هیچ کاری نکردن 

2731

زیر۱۸ اصلا به اون درجه از عقل نرسیده که ازدواج کنه اونم اینطوری 

الان خودت فک میکنی با یه ادمی که پشت گوشی کلی خودشو خوب درست میکنه میتونی خوشبخت بشی

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2740
چاره ی دیگه ای دارم ؟؟

تو فقط بدون بااین شرایط الانت عقل الانت میفتی زیر دست شوهری که کتکت میزنه و کتک خونه پدر شرف داره به خونه شوهر

چون تو سنی هسی که هرچی بشه کف دست بقیه میزاری فردا اگه بفهمن توخونه باهات چی کردن توچرا ازدواج کردی زندگیت زهرمارمیشه کم نیستن اینجا اینجوری

بشین درستو بخون دانشگاه برو که اگه اینطوری بخوای پیش بری نه سوادی داری نه زندگی خوبی فقط پشت هم بدبیاریه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
تو فقط بدون بااین شرایط الانت عقل الانت میفتی زیر دست شوهری که کتکت میزنه و کتک خونه پدر شرف داره به ...

من درسم بده خیلیییی نمیتونمممم یعنی ی آدم با درک و شعور پیدا نمیشه ؟؟؟ چیکار کنم ۱۸ سالم که بشه میتونم برم بنظرت ؟؟ برم سرکار یه خونه واسه خودم بگیرم ؟؟ چیکار کنم چجوری میتونم برم پرورشگاه

2706