2726
عنوان

مجبورم ازدواج کنم چیکار کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5118 بازدید | 233 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما بد سرپرست هستی برو بهزیستی مشاوره بگیر تحقیق میکنن میری خونه امن 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚

عزیزم تاپیکهای قبلت رفتم هی پاس دادی به ناپیک قبلیت بابا خلاصه مطلب بگین دیگه دوما دختر خوب ما ریز زندگیتونو که نمیدونیم برو مشاور اونجا تعریف کن کمکتون میکنن ما نمیگیم مشکل از تو هست در کل میگیم مشاور راهکار میده اینکه چجوری رفتار کنی که زندگیت بهتر بشه.درضمن چند سالی تحمل کن ازدواج میکنی میری الان با کنار گذاشتن پدر مادرت ازدواج نکن تو همین سایت زنهای زیادی دیدم که شوهرشون چه برسرشون میاره چون میدونه زنه پشتیبان نداره و مجبوره تحمل کنه .پس پدر مادرت هر قدر هم بد باشن سعی کن نگهشون داری

عزیزم میفهممت.. منم با پدر مادرم مشکلات بدتر از تو دارم..

ولی اینجا نگو اینجا قضاوت میشی اینجا هرچی ب فکرشون میرسه رو میگن و حتی فکر نمیکنن شاید دارن اشتباه قضاوت میکنن شرایطت رو

BTS| ARMY⟬⟭⁷|
2706