2733
2734
عنوان

مامانم نمیزاره موهای پشت لبمو بردارم😢کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 20633 بازدید | 235 پست
من سی و پنج سالمه عزیز .تا بچم به دنیا بیاد و بزرگ بشه شدم 50 ساله.و احتمالا اخرای عمرم هست دیگه. ف ...

عزیزمممم چی میگی؟! چرا اخرای عمر!؟ 

بخدا  من برادرم یه کشور دیگس میگه  پدر و مادر بزرگ های اینجا ۱۲۰ سالشون میشه میگن پیر شدیم! وقتی حرف از ۶۰ یا ۷۰ سالگی میزنن  میگن وقتی جوون بودم 

عزیزم یه خاله دارم ۴۱ سالگی سومین بچه هاشو آورد 

چرا پیر؟  تجربه  بیشتری برا نگه داری دارید🥰😉

قول بده غصه نخوری وگرنه تقصیر خودم میدونماااا

من ۱۳ سالمه❤شاید بخواید در باره وجودم توی سایت تذکر بدید و به مناسب نبودن اشاره کنید😊خانواده  از حضورم خبر دارند😊 و صلاح منو به خوبی و راستی میدونن😊اگر اینجا کاربرد مفیدی برای من نداشت  مثل بعضی از شبکه های اجتماعی  دیگه عضو نمیشدم ☺من نیازی به رفتن به بعضی از تاپیک هارو ندارم! من به اندازه کافی درک از پیرامون و اطراف دارم و سراغ مسئله بدی و یا نا مناسبی نمیرم..... اینجا هم به همین ترتیب از راه درست پیش میرم😃توی تاپیکی که مناسبم نیست نمیرم چون دلیلی نمی‌بینم و صلاحیت دارم تا در سایت باشم😊تاپیک های خیلی  مفیدی وجود داره تا واردش شیم مثل تاپیک های بانو ارتمیس که خوندنشون آرامش بخشه 😁خودتون  متوجه میشید تو چه تاپیک هایی میرم🙂🥰دانش‌ بجوی تا با دیو جهل و بی سوادی بجنگی☺😇 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سی و پنج سالمه عزیز .تا بچم به دنیا بیاد و بزرگ بشه شدم 50 ساله.و احتمالا اخرای عمرم هست دیگه. ف ...

من مامانم واقعا هیچ فرقی بین منو داداشام نمیزاره حتی ناز منم بیشتر میکشه 

هر روزم میبوسمش و عاشقشم مهم ترین و عزیز ترین شخص زندگیمه💛

امیدوارم شما برای دخترت مادری بشی که همه حسرتشو بخورن😙

2728

مطمئنم مادری میشید  که تمام  دخترا و پسرای اطرافتون حسودیشو بکنن

من ۱۳ سالمه❤شاید بخواید در باره وجودم توی سایت تذکر بدید و به مناسب نبودن اشاره کنید😊خانواده  از حضورم خبر دارند😊 و صلاح منو به خوبی و راستی میدونن😊اگر اینجا کاربرد مفیدی برای من نداشت  مثل بعضی از شبکه های اجتماعی  دیگه عضو نمیشدم ☺من نیازی به رفتن به بعضی از تاپیک هارو ندارم! من به اندازه کافی درک از پیرامون و اطراف دارم و سراغ مسئله بدی و یا نا مناسبی نمیرم..... اینجا هم به همین ترتیب از راه درست پیش میرم😃توی تاپیکی که مناسبم نیست نمیرم چون دلیلی نمی‌بینم و صلاحیت دارم تا در سایت باشم😊تاپیک های خیلی  مفیدی وجود داره تا واردش شیم مثل تاپیک های بانو ارتمیس که خوندنشون آرامش بخشه 😁خودتون  متوجه میشید تو چه تاپیک هایی میرم🙂🥰دانش‌ بجوی تا با دیو جهل و بی سوادی بجنگی☺😇 
بردار یواش یواش با موچین بگو از استرس ریزش سیبیل گرفتم😂😂

وایی😆🤣🤣

2738

مامان من نمیزاش یبار رفتم حموم ژیلت زدم دید زده ب سرم گذاش 😐😂😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

عزیزم برو آرایشگاه بردار تو عمل انجام شده قرارش بده 

نهایتش میخواد دو هفته باهات حرف نزنه دیگه

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود

خودت برش دار و یه دونه چک بخور 

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

من اول راهنمایی بودم مامانم بهم گفت بردار منم که از خدام بود گفتم باشه مامانم میخواست واسم بند بندازه چنان جیغی میکشیدم دیگه از بس دردم اومد خودم رفتم دونه دونه با موچین کندم🤣🤣🤣😜😜😜

من وقتی سن تو بودم مامانم نمیذاشت بردارم یه روز دوستم اومد خونمون بهم گفت میخوای سیبلاتو بردارم گفتم اره سیبلامو‌ برداشت بعد که اومدم جلوی مامانم کلی چی بهم گفت یه روز فقط با هم قهر بود بعدش دیگه چیزی نگفت

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2706