2726
عنوان

مامانم نمیزاره موهای پشت لبمو بردارم😢کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 20554 بازدید | 235 پست
خندم گرفته به خدا😂😂 من ۱۶_۱۷ تازه سیبیل برداشتم بعد تو فامیل مامانمینا از ۱۵ همه ابرو برمیداشتن ا ...

منم😂😂😂😂😂وای خدا یه بار رفتم خونه عمم

تو اتاق، پسر عمم داشت از کمدش وسایل بر میداشت یهو یه بسته ژیلت داد بهم گفت تو روخدا برو با اینا سیبیلاتو بزن عمم چقد خندید😂😂😂😂😂حالا خوبه من رودار بودما گفتم نه خیر خیلیم خوشگلن😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره نباید بدون اجازه اینکارو کنه بخدا از همین پنهون کاری های به ظاهر کوچیک بچه ها میرن سمت خلافای ب ...

دقیقا👍👍

من یه نقطه اشو با ژیلت زدم یه بار ۱۲ سالم بود  و  فکر کنم زخمش کردم چون اصلا  معلوم نبود تند کشیدم بهش😂

یکم فکر کردم از مادرم مخفی کنم ولی فوری پریدم جلوش بیچاره دور از جونش نزدیک بود سکته کنه چنان پریدم جلوش🤣😅😆

گفتم مامان  قشنگ شده  و بعد  کلی خندید و اینایی که گفت کی برمیداره برام یا اگه اذیتم کنه برمیداره رو گفت بهم

شاید برخلاف تفکر ادمها گاهی گفتن حقیقت بعدش شادی باشه؟!  

من ۱۳ سالمه❤شاید بخواید در باره وجودم توی سایت تذکر بدید و به مناسب نبودن اشاره کنید😊خانواده  از حضورم خبر دارند😊 و صلاح منو به خوبی و راستی میدونن😊اگر اینجا کاربرد مفیدی برای من نداشت  مثل بعضی از شبکه های اجتماعی  دیگه عضو نمیشدم ☺من نیازی به رفتن به بعضی از تاپیک هارو ندارم! من به اندازه کافی درک از پیرامون و اطراف دارم و سراغ مسئله بدی و یا نا مناسبی نمیرم..... اینجا هم به همین ترتیب از راه درست پیش میرم😃توی تاپیکی که مناسبم نیست نمیرم چون دلیلی نمی‌بینم و صلاحیت دارم تا در سایت باشم😊تاپیک های خیلی  مفیدی وجود داره تا واردش شیم مثل تاپیک های بانو ارتمیس که خوندنشون آرامش بخشه 😁خودتون  متوجه میشید تو چه تاپیک هایی میرم🙂🥰دانش‌ بجوی تا با دیو جهل و بی سوادی بجنگی☺😇 
2728
اخه واقعا دیگه خسته شدم ازش همش مسخرم میکنن  تا الان اصلا برام مهم نبود ولی اخه دیگه هیچکس نیس ...

خب ژیلت خوب نیس عزیز من

من ۱۹ سالمه تا حالا با ژیلت نزدم ولی خواهرم که کوچیک تره ساق پاشو چن بار با ژیلت زده بیا تفاوت ساق پاشو با بالای پاش ببین...

کی مسخره میکنه؟ اگه یه بار بهشون بگی که نمیخوام در گیر این مسائل بشم دیگع هیچکی هیچی نمیگه

تو یکم دیگه صبر کن از حرف مامانت سرپیچی نکن عزیز

بخدا دو روز بعد ازینکع پشت لبتو برداشتی میفهمی که به چیز بیخودی گیر میدادی و حساس بودی

منم اول اینو گفتم 😑بعد دیدم دیگه خیلی از سیبیلام خجالت میکشم !نتونستم تحمل کنم زدمشون

من خیلی بابت سیبییلام تحقیر شدم ولی هنوزم پای حرفم هستم یادمه کلاس پنجم بودم دوستم بهم میگف چرا برنمیداری😐

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂
خوش به حالت کاش منم یه مادر داشتم مثل مال شما مامان من پسر پرسته من تنهام.تنهای تنها و همیشه تا ی ...

وای.... متاسفانه...... 

خیلی شرمنده  خیلی شرمندتونم که حرف زدم😔

من در این باره هیچی نمی گم  ..... فقط  یاد این باش یه زمانی بچه دار میشی یا  بچه دارید خودتون  اینو براشون جبران میکنید🙃😉

چقدر  خوب نه؟!

من ۱۳ سالمه❤شاید بخواید در باره وجودم توی سایت تذکر بدید و به مناسب نبودن اشاره کنید😊خانواده  از حضورم خبر دارند😊 و صلاح منو به خوبی و راستی میدونن😊اگر اینجا کاربرد مفیدی برای من نداشت  مثل بعضی از شبکه های اجتماعی  دیگه عضو نمیشدم ☺من نیازی به رفتن به بعضی از تاپیک هارو ندارم! من به اندازه کافی درک از پیرامون و اطراف دارم و سراغ مسئله بدی و یا نا مناسبی نمیرم..... اینجا هم به همین ترتیب از راه درست پیش میرم😃توی تاپیکی که مناسبم نیست نمیرم چون دلیلی نمی‌بینم و صلاحیت دارم تا در سایت باشم😊تاپیک های خیلی  مفیدی وجود داره تا واردش شیم مثل تاپیک های بانو ارتمیس که خوندنشون آرامش بخشه 😁خودتون  متوجه میشید تو چه تاپیک هایی میرم🙂🥰دانش‌ بجوی تا با دیو جهل و بی سوادی بجنگی☺😇 
وای.... متاسفانه......  خیلی شرمنده  خیلی شرمندتونم که حرف زدم😔 من در این باره هیچی نمی ...

من سی و پنج سالمه عزیز .تا بچم به دنیا بیاد و بزرگ بشه شدم 50 ساله.و احتمالا اخرای عمرم هست دیگه.

فقط قدر مامانت بدون

روزی هزار بارررر برو بغلش کن و ببوسش.

از طرف منم ببوسش

خوش به حالت.انشالله همیشه موفق باشی عزیزم.

۱۵

آها موفق و پیروز باشی دوست گلم

من خیلی بابت سیبییلام تحقیر شدم ولی هنوزم پای حرفم هستم یادمه کلاس پنجم بودم دوستم بهم میگف چرا برنم ...

من راهنمایی و اول دبیرستان همه بهم میگفتن سیبیلو حتی پسر ها😂ولی اصلااا و ابدااا خجالت نمیکشیدم !

ولی خب از یه جایی به بعد شاید حساس شدم یا چون هی دوستام میگفتن بگیر وقتی تو خیابون راه میرفتم خجالت میکشیدم در حد مرگ! از اون به بعد گفتم به درک دو تا دونه سیبیل چی داره انقد خودمو اذیت کنم براشون 

2706