2737
2734
عنوان

مامانم نمیزاره موهای پشت لبمو بردارم😢کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 20644 بازدید | 235 پست
منم مشکل استارتر داشتم سیبل ور داشتم ولی سر ابروم قشقرق بپا شد  این چه فکریه مو صورت نشانه چیه& ...

تو ارایشگاه بودم اون بنده خدایی ک اونجا داشت صورت اصلاح میکرد خودش ماشاالله سیبیل داشت صورتشم تقریبا پر مو بود

بعد خواهرشوهرم گفت خوبه خودتت صورتتو اصلاح نمیکنی گفت تو طایفه ما وقتی برداری انگار دخترم دیکه نیستی😐

تو ارایشگاه بودم اون بنده خدایی ک اونجا داشت صورت اصلاح میکرد خودش ماشاالله سیبیل داشت صورتشم تقریبا ...

واقعا بعضی ها دختر بودن و نحابتو به سیبیل میدونن هر چه سبیل و پیوند ابرو بیشتر باکرگی بیشتر

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای واسه من  موهای صورتم  سیاه هس هس  سیبیان ک خیلی تو چشم میزد برا عروسی پسر خالم بر ...

منم احتمال میدم جوش بزنم، بر نمیدارم

البته اینکه بوره و تو چشم نیس هم بی تاثیر نیس

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!
بخاطر سیبیل تو مدرسه تنها بمونی؟ چه چیزایی میگیا من کاملا درکت میکنم ولی طرز تفکرت اشتباهه عزیزم م ...

اگه بدون اجازه  برداره  باعث سلب اعتماد مادر  نسبت بهش میشه😔

اما من پیشنهاد  میکنم  توی یه برگه بنویسه و بده به مادرش و اونطور  شاید مادر  کمی فکر کنه و فوری نه  نگه 

من ۱۳ سالمه❤شاید بخواید در باره وجودم توی سایت تذکر بدید و به مناسب نبودن اشاره کنید😊خانواده  از حضورم خبر دارند😊 و صلاح منو به خوبی و راستی میدونن😊اگر اینجا کاربرد مفیدی برای من نداشت  مثل بعضی از شبکه های اجتماعی  دیگه عضو نمیشدم ☺من نیازی به رفتن به بعضی از تاپیک هارو ندارم! من به اندازه کافی درک از پیرامون و اطراف دارم و سراغ مسئله بدی و یا نا مناسبی نمیرم..... اینجا هم به همین ترتیب از راه درست پیش میرم😃توی تاپیکی که مناسبم نیست نمیرم چون دلیلی نمی‌بینم و صلاحیت دارم تا در سایت باشم😊تاپیک های خیلی  مفیدی وجود داره تا واردش شیم مثل تاپیک های بانو ارتمیس که خوندنشون آرامش بخشه 😁خودتون  متوجه میشید تو چه تاپیک هایی میرم🙂🥰دانش‌ بجوی تا با دیو جهل و بی سوادی بجنگی☺😇 
2738
مشکل منم هست رومم نمییشه به مامانم بگم ولی میدونم راضی نیست

شما چند سالتونه؟

من ۱۳ سالمه❤شاید بخواید در باره وجودم توی سایت تذکر بدید و به مناسب نبودن اشاره کنید😊خانواده  از حضورم خبر دارند😊 و صلاح منو به خوبی و راستی میدونن😊اگر اینجا کاربرد مفیدی برای من نداشت  مثل بعضی از شبکه های اجتماعی  دیگه عضو نمیشدم ☺من نیازی به رفتن به بعضی از تاپیک هارو ندارم! من به اندازه کافی درک از پیرامون و اطراف دارم و سراغ مسئله بدی و یا نا مناسبی نمیرم..... اینجا هم به همین ترتیب از راه درست پیش میرم😃توی تاپیکی که مناسبم نیست نمیرم چون دلیلی نمی‌بینم و صلاحیت دارم تا در سایت باشم😊تاپیک های خیلی  مفیدی وجود داره تا واردش شیم مثل تاپیک های بانو ارتمیس که خوندنشون آرامش بخشه 😁خودتون  متوجه میشید تو چه تاپیک هایی میرم🙂🥰دانش‌ بجوی تا با دیو جهل و بی سوادی بجنگی☺😇 
بخاطر سیبیل تو مدرسه تنها بمونی؟ چه چیزایی میگیا من کاملا درکت میکنم ولی طرز تفکرت اشتباهه عزیزم م ...

اخه واقعا دیگه خسته شدم ازش همش مسخرم میکنن 

تا الان اصلا برام مهم نبود ولی اخه دیگه هیچکس نیست که سیبیلشو برنداشته باشه جز من

مامانمم واسه دست و پام گفت موبر که چهارساعت طول میکشید بوی گندی هم میداد خودم با ژیلت یکی دوبار زدم بعدش دیگه اجازه داد با ژیلت بزنم

فقط دست با ژیلت و تیغ نزن که بعدا حتی با بند اتیش میگیری😑🌹

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
نکنی اسی😐عینه مردا کلفت و زبرمیشن اسی بچهاس میره واقعا با ژیلت میزنه ها😂

من با ژیلت میزنم چرا نشده😐😂هر یه ماه ای در میاد ضخیمم نشده

ولی ژیلت به دستم بزنم دستام کلا قرمز میشه و خارش میگیره

اگه بدون اجازه  برداره  باعث سلب اعتماد مادر  نسبت بهش میشه😔 اما من پیشنهاد  م ...

اره نباید بدون اجازه اینکارو کنه

بخدا از همین پنهون کاری های به ظاهر کوچیک بچه ها میرن سمت خلافای بزرگتر 

چون خلاف کردن و سرپیچی کردن براشون عادی میشه

خیلی زشته بخدا همه نی نی سایتیا اومدن میگن یواشکی بردار

چه روشایی هم میگن با ژیلت پودر مو بر و....

خیلی ممنون😘😍 دست بوسیدن که سهله بخدا  آخ بگه دلم براش می لرزه.....😘😘

خوش به حالت

کاش منم یه مادر داشتم مثل مال شما

مامان من پسر پرسته

من تنهام.تنهای تنها و همیشه تا یاد این کاراش میافتم اشکم میریزه

با تعصبات بیجاش نه گذاشت دوست داشته باشم و نه خواهر دارم برای درد دل

هوا که تاریک میشه چراغا را خاموش میکنم میرم یه گوشه زانوهام رو بغل میکنم و گریه و گریه

بگو از کی تاحالا باید دختر بودنمو با مرد بودن ثابت کنم😐 اگه نمیزاره دکلره یا بی رنگ کننده بزن

جمله اولت سنگین بود ....نتونستم هظمش کنم 

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر 😍😍😍
2706