2733
2739
عنوان

بچم دستشویی کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2088 بازدید | 99 پست
بیشعور تویی با این طرز حرف زدنت نفهم

اب ریختی بعد اب روش خشک شد از ده روز دیگه با بوش چه میکنی؟جاریت ی بو بکشه میفهمه حالا هم خودت هم بچه ت هن طرز برخوردت ب فنا میرین راستشو بگو عدر خواهی کن و تشک و هم بشور

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

من بچه جاریم اومد بود با پدر شوهرم خونمون جیش کرد رو فرش شلوار دخترم و دادم بهش با جوراب دخترم .

جاریم ی ز نزد معذرت خواهی کنه یا هیچی بگه حالا ما بودیم ۸۰۰بار معذرت میخواستیم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین نننه بابات چی بودن ت این شدی دلت نسوزه ب حال بچه من  بی فرهنگم خودتی بدبخت

@نی_نی_یار_5    این خانم اکثر تاپیکاش جنجالیه فحش هم که میده. لطفا رسیدگی کنید

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

احساس میکنم داری الکی میگی اخه کدوم ادم عاقلی بچه ای که تازه داره از پوشک گرفته میشه بدون پوشک میبره خونه مردم .اخرشم به جا اینکه اشتباهشو بپذیره و عذر خواهی کنه و لحاف و تشک بده خشکشویی می خواد دروغ بگه 😐

2731
چه دلی داری شرط بندی کردی 😬  طفلک جاریت 😑 من پسرم سه سالو ۸ ماهشه از دوسال ونیم از پوشک گرف ...

ازین زیراندازهای پلاستیک از کجا باید بخرم؟ خیلی دنبالشم

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
@نی_نی_یار_5    این خانم اکثر تاپیکاش جنجالیه فحش هم که میده. لطفا رسیدگی کنید

ممنون گلم‌

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
عزیز الان نفهمه بعدا متوجه میشه بود ادرار خیلی بد هست کل خونه رو بو میگیره ...گناه داره بنده خدا&nbs ...

چقدر نامرد بوده جاریت عیب نداره خدا بالاسر میبینه کی دلش چه جوریه

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2738
ببین نننه بابات چی بودن ت این شدی دلت نسوزه ب حال بچه من  بی فرهنگم خودتی بدبخت

ادبتم که چنگی به دل نمیزنه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

متاسفم برات همه ی تاپیکات رو گزارش میزنم تا بترکی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
یه موقع تشک ها رو  همین طوری تا نکنی بزاری دیگه کاری که شده جاریت میفهمه بگی بهش بهتره فقط خودت ...

اولا اون تشکا زرد میشه و بو گند میگیره ک جاریت نهایت دو روز دیگ میفهمه و بعد باخودش میگ چ ادم دورو و دروغگویی بوده جاریم 

پس معدرت خواهی کن ب خنده و پتو و تشکارو هم بشور با شوهرت 

امیدوارم یکی شبیه خودت بیاد خونه ات و کل خونه ات رو آبیاری کنه دلت شاد شه گل های قالی ات هم شکوفا بشن هم برات آبیاری کنه هم کود افشانی ✋

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚

شما دیگه آخرشی. تو کرونا سفر رفتی. با سرما خوردگی آرایشگاه رفتی. مهمونی میری. تازه میگی خواهرشوهر تخمه میخوره با یه نجاستی. بعد جیش یچتو نمیگی که بنده خدا خونش کثیف شه. واقعا. که. 😤😤😠😠😠😠😠😠

متاسفم برات همه ی تاپیکات رو گزارش میزنم تا بترکی

منم خیلی عصبی شدم از رفتارش 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
2706