2737
2734
عنوان

بچم دستشویی کرد

2088 بازدید | 99 پست

دیشب خونه جاریم خوابیدیم چون سوهرم میخواست پکیجشونو درست کنه تا ۶صبح درگیر بود شوهرم بعد من بچمو تازه دارم از پوشک میگیرم شبا کلا جیش نمیکنه منم گفتم بچمو باز میزارم صد درصد جیش نمیکنه  اونم وسواسی گفت بدبختم نکنی گفتم ن خیالت راحت قبل خواب بردمش دستشویی گفتم باهات شرط میبندم محاله دستشویی کنه و خوابوندمش ابنم جاریم حساس صبح بیدار شدم دیدم جیش کرده کل شلوارش لباسش پتو تشک همه خیسه هنوز جاریم خوابه سریع شلوارشو عوض کردم الان نمیدونم چیکار کنم محال بود جیش کنه اخه

راستش کارتون بد بوده خانومی تازه داری از پوشک میگیریش باید یه امشو پوشکش میکردی منم دخترم شبا جیش نمیکنه روزام خبر میده معمولا ولی برم جایی پوشکش میکنم بچس دیگه ب کارش اعتباری نیس 😟😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه دل خجسته ای داری شما،خونه ی مردم شرط بندی کردی بچه جیش نمیکنه واقعا حرفی ندارم دیگه باید حالا بمونی خجالت بکشی و حرف وطعنه از جاری بشنوی که البته حق هم داره😐

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2728

ما چی بگیم خب پاشو رخت خوابها رو بشور دیگه،دفعه ی بعد هم خونه مردم پوشکش کن

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

کارتون خیلی بد بود خونه کسی میرین حتی ۱۰۰درصدم مطمئن بودی دسشویی نمیکنه باید پوشک میکردی گند نزنه به خونه اون طفلی

الانم پتو و و این چیزا رو حداقل بشورین براش

ما چی بگیم خب پاشو رخت خوابها رو بشور دیگه،دفعه ی بعد هم خونه مردم پوشکش کن

نمیخوام ب رو خودم بیارم ی لیوان اب بگیریم دستم جلوش بندازم بگم اژ دستم افتاد نگم جیش کرده

2738
کارتون خیلی بد بود خونه کسی میرین حتی ۱۰۰درصدم مطمئن بودی دسشویی نمیکنه باید پوشک میکردی گند نزنه به ...

من پسرم ۴/۵سالشه دوسالگی از پوشک گرفتم یعنی کامل دیکه کنترل داره هنوز جایی میرم میترسم خونه ی هیچکس واسه خواب نمیرم فقط خونه ی مامان ومادرشوهرم 

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
نمیخوام ب رو خودم بیارم ی لیوان اب بگیریم دستم جلوش بندازم بگم اژ دستم افتاد نگم جیش کرده

رخت خوابهای بنده خدا رو نجس کردی بعد میخوای دروغ هم بگی ، چقدر چرکولکی تو....

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

مدیون میشی بابا نجسه بوی بد میگیره زشته

لااااایک نکنید🤚لاااااااایک نکنییییید👹👹
2706