2733
2739

من یه کار تحقیقی در مورد چالش های تلقیح مصنوعی با اسپرم و تخمک زوجین دارم انجام میدم یسری سوال داشتم از دوستانی ک تجربه دارن. 

برای ای وی اف آیا خانم هم باید دارویی بخوره یا آمپولی بزنه؟ مرد چی؟ اسپرم مرد چجوری گرفته میشه؟ آیا اسپدم مرد هم قابلیت فریز شدن داره؟ ک فریز کنن ک اگه نشد دفعات بعد استفاده کنن؟ هزینه فریزش؟

برای آی یو ای چی؟ مصرف دارو یا امپول دارن قبلش؟

از اونجا ک هرماه معمولا یه تخمک آزاد میشه برای آی یو آی احتمالش کم نمیشه؟ یا دارو میدن ک بیشتر از یک تخمک آزاد بشه؟ بعد از تلقیح مصنوعی قابلیت انتخاب جنسیت وجود داره؟ این سلول های لقاح یافته قابلیت فریز شدن داره؟ هزینه فریز چقدره؟

یه زمانی خوش میگذشت اما الان خوشم ک میگذره😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای ای وی اف دارو و امپول ب خانم داده میشه ک تخمکاش رشد کنن و بعد اونا رو طی یه مراحلی از بدنش خارج میکنن و در کنار اسپرم همسرشون ک همون موقع گرفته میشهو تقویت میشه قرار میدن و خودشون عمل لقاح رو انجام میدن و تبدیل ب جنین و میشه و فریز میشه جنینا تا زمان انتقال ..

برای ای یو ای هم دارو و امپول ب خانم میدن ک تقویت بشه بعد اسپرم مرد رو میگیرن شستشو میدن و تقویت میکنن و همون رو با یه لوله باریک ب رحم زن انتقال میدن

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
من اطلاعات دارم تا دلت بخواد ولی یه جورایی مشکوکی هااااا

مشکوک چی عزیزم... دارم برای ارائه کلاسیم آماده میشم... دانشجو هستم🙄 گفتم اینجا یکم اطلاعات جمع کنم تا بتونم چالش های حقوقیش رو بررسی کنم

ای یوای دیگه فریز نداره ..ولی در هر دو عمل تعیین جنسیت وجود داره ..ولی ای وی اف تعیین جنسیتش معتبر تره

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738

برای ivfخانم هم آمپول میزنه وتا چند وقت زیر نظر تا تخمک هاش به اندازه مورد نظر برسن... مرد هم اگه مشکل داشته باشه دارو استفاده میکنه. 

اسپرم رو الان دیگه فریز میکنن که اگه نشد سرری بعد استفاده کنن

برای ای وی اف دارو و امپول ب خانم داده میشه ک تخمکاش رشد کنن و بعد اونا رو طی یه مراحلی از بدنش خارج ...

انتقال از راه واژن هست دیگه؟

ینی مستلزم نگاه میشه دیگه؟

برای ivfخانم هم آمپول میزنه وتا چند وقت زیر نظر تا تخمک هاش به اندازه مورد نظر برسن... مرد هم اگه مش ...

هزینه نگهداری فریز رو نمیدونید؟

ای یوای دیگه فریز نداره ..ولی در هر دو عمل تعیین جنسیت وجود داره ..ولی ای وی اف تعیین جنسیتش معتبر ت ...

من فکر کنم تو سوالم باید جای ای وی اف و ای یو ای رو عوض کنم برعکس نوشتم🤦🏻‍♀️

تو ای وی اف بیشتر از یه تخمک میگیرن؟ چندتا مثلا؟ میشه لقاح یافته رو فریز کرد؟

چالش های حقوقی از چه لحاظ مثلا؟

نسب و ارث و... البته این موارد بیشتر تو رحم اجاره ای و اسپرم و تخمک بیگانه بحث میشه ولی خب منم تو قسمت خودم باید بیارم

2706