2733
2734
عنوان

قد بلند

| مشاهده متن کامل بحث + 2353 بازدید | 211 پست
این عگس یه مراسمیه چند وقت پیش... من اون خانوم سمت چپی هستم کت روسری سعیر تنشه و لباس مشکی. اون اقا ...

😍😍اسی تو این عکس میتونی ببینی که مونیکا جون از عروس شیک تر و جذاب تره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۱۸ سالمه گلی به عمرمم نه ورزش کردم نه آمپول زدم خدادادیم 😋

میدونم گلم میگم به نظرت راهی نداره که بلند تر شم به نظرت 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2728
این عگس یه مراسمیه چند وقت پیش... من اون خانوم سمت چپی هستم کت روسری سعیر تنشه و لباس مشکی. اون اقا ...

آها بله قد شما چنده؟؟؟

چقدر به شوهرتون میاین😍پایدار باشید😍🧡

دقیقا درسته 

ولی مثلا من خودم ب عنوان خانم اگه تو مجلس بودم تیپ و قد شما رو بیشتر میپسندیدم 

💜👶❤
میدونم گلم میگم به نظرت راهی نداره که بلند تر شم به نظرت

نه والا تنها چیزی ک به ذهنم میرسه والیبال و بسکتباله که تا حالا منو کشتن بس ک گفتن اینا رو کار میکنیو گفتم نه

_تو مثل ماه می مونی، اولین بار انعکاس نور مهربونی خدا رو من توی قلب سفیدِ نقره ای درخشان تو دیدم! 😍M❤
2740
😂😂😂😂😂😂😂 پسرا بیشترشون قد کوتاه و تو بغلین😑😐 معنولا هم قد کوتاه میپسندن

میگم بیا شهرتو عوض کن 

والا الان هرچی پسر دورو بر من هست از ۱۸۰بالاتره 

داداش من ۱۹۰قدشه😐

😍😍اسی تو این عکس میتونی ببینی که مونیکا جون از عروس شیک تر و جذاب تره 

ممنون عزیزم لطف دارق..

حالا همین مادرشوهرم چون دختراش قد کوتاهن یسری جلوشون به من گفت قد بلندا زود پیر و شکسته میشن😐

میگم بیا شهرتو عوض کن  والا الان هرچی پسر دورو بر من هست از ۱۸۰بالاتره  داداش من ۱۹۰قدشه ...

شهره ما ام اینطوره داداشم ۱۹۳ قدشه 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
نه والا تنها چیزی ک به ذهنم میرسه والیبال و بسکتباله که تا حالا منو کشتن بس ک گفتن اینا رو کار میکنی ...

مرررررسی خوشتیپ خانم 🧡❤💜💋💋💋

2706