2733
2734
چقدر جالب  چطور ميشه اين حالتو تجربه كرد ؟

تمرین زیاااااد 

مدیتیشن دو قلب 

هفت چاکرا 

خود هیپنوتیزم 

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
اونیکه  از آینده و از جهان پنهان خبر داره  فقط فقط خالق ما  .  اللہ  هسٺ . ...

بدون ک امضاتو بخونم فهمیدم اهل سنت هستی از کامنتت احسنت

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم سوم که چرته ولی ماها درحالت عادی ١٠ درصد مغزمون استفاده میکنیم اونی که یکم چیزمیبینه و میتونه بهتر درک کنه بخاطر استفاده بیشتر از مغزشه 

اصولا تا ٢٠ درصد ثبت شده ولی بیشتر نه

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2731
چشم سوم که چرته ولی ماها درحالت عادی ١٠ درصد مغزمون استفاده میکنیم اونی که یکم چیزمیبینه و میتونه به ...

خب همينو شايد بهش ميگن چشم سوم 

وقتى ببشتر از مغزت استفاده ميكنى و ى سرى چيزارو متوجه ميشى كه بقيه نميشن

تحقیق کردم چند ساله مطالعه میکنم  توی حالت مدیتیشن و کلا الفا شاید یه دریافت هایی داشته باشیم ...

دوست عزیز برخی ها علم این رشته رو دارن و برای دریافت اون هم پرهیزگار ی پیشه کردن دوست پدرم که 9 سال پیش فوت شد این روش رو بلد بود و واقعا هم کارش عالی بود اما موقعی که میخواست آموزش ببینه چهل روز فقط با یک خرما و یک استکان شیر زندگی کرد و دلش روشن شد 

اگه میخواین قربون صدقه کسی برین، شمالی یاد بگیرین.. یه ♡بلامیسر♡ میگی قشنگ تو دل طرف میشینه... دیگه ♡ تی جانِ رِه بیمیرم ♡ که جای خود داره 😍😍😍😍                      شمالیشونم 😎😎😎😎😎
2738
خب همينو شايد بهش ميگن چشم سوم  وقتى ببشتر از مغزت استفاده ميكنى و ى سرى چيزارو متوجه ميش ...

خوب اصطلاح اشتباه میذارن چشم سوم اصلا علمی نیست و منطقی نداره واس همین خرافه و زایده افکار عمومیه کسیو که درک بیشتری داره رو نمیتونن بفهمن واس همین میگن طرف چشم سوم چاکراه هاش بازه و فلان

ولی کسی که ٢٠ درصد مغزش استفاده میکنه قدرت اینو داره رو اطرافیانش تاثیر بزاره مطالعه کن لطفا

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
به سابليمينال اعتقاد داريد ؟ 

اره 

خودمم نتیجه گرفتم قبلا یکم 

ولی دیگه گوش ندادم فایله گم  کردم

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
چه عاااليييى 

لینک کانال: 🌷سابلیمینال کلینیک🌷

https://t.me/joinchat/AAAAAFH1sDKYO_yBVUJ4ww

آدرس سایت:
http://subliminalclinic.com

این کاناله از ساب هاش مطمعنم .معتبره

مرسييييى 😍

🙃🙃💞

2706