2733
2739
ببخشید آلفا چیه؟  مرسی

مغز سه تا امواج داره 

الفا یکی از امواجه ک بین خواب و بیداری هست 

و ظهور زمین ناخوداگاه توی این حالت بیشتره و درنتیجه تلقین پذیری و ارتعاش هم بالاتره 

توی هیپنوتیزم هم مغز حالت الفا هست بخاطر همین پذیرشش بالاتره

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
مغز سه تا امواج داره  الفا یکی از امواجه ک بین خواب و بیداری هست  و ظهور زمین ناخوداگاه ...

من گاهی در حالت عادی یه چیزهایی میبنم که در آینده اتفاق میفته 

مثلا میبینم یه دختری دارم یک سالشه ..لباس ابی پوشیدم در حال خوردن چایی هستیم و ..  تلفن زنگ میخوره میگن عمه ام سکته کرده 

بعد از دو سال این اتفاق میفته

یا مثلا میبینم با فلان ماشین و فلان لباس و فلان ادما میریم پیک نیک و ...،،

چند وقت بعد این اتفاق میفته 

میشه بگید اینا چیه  لطفا بگو   ممنونم 

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گاهی در حالت عادی یه چیزهایی میبنم که در آینده اتفاق میفته  مثلا میبینم یه دختری دارم یک سا ...

گفتم پستای قبل تر 

همون فعالیت چشم سومه 

یه وقتایی این اتفاق میفته

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
گفتم پستای قبل تر  همون فعالیت چشم سومه  یه وقتایی این اتفاق میفته

میشه تقویتش کرد؟  خیلی دلم میخاد تقویتش کنم  نمیدونم چجوری     با کی    چی سرچ کنم   چ تمرینی  و ...،

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
2728
میشه تقویتش کرد؟  خیلی دلم میخاد تقویتش کنم  نمیدونم چجوری     با کی   &nbs ...

تقویت کردنش هم چیزای دیگه ای داره واسه سلامت جسم و روح خوبه 

این چیزا خیلی اهمیت نمیدن بهش .چون قطعیت نداره 

با مدیتیشن

ممنون جواب دادین      مرسی دوست گلم

خواهش میکنم 🙃