2737
2739
عنوان

خانمای باتجربه بیاین ببینین من حامله ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ترشح نشنیدم خودمم نداشتم دو روز قبل پری بیبی زدی اگر بود احتمالا مثبت میشد حتی یه حاله کم رنگ حتی بعد چند ساعت معمولا ۹۹ درصد سینه حساس میشه اینا تجربیات من بود حالا شما روز موئدت بزن انشاا... که مثبته

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
اینی که تو میگی فک کنم عفونته

نه بابا بدون بو هس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2738
ترشح نشنیدم خودمم نداشتم دو روز قبل پری بیبی زدی اگر بود احتمالا مثبت میشد حتی یه حاله کم رنگ حتی بع ...

ممنون عزیزم خودمم احتمال منفی میدم😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
بایده ؟حتما؟😔

نه اصن اینطور نیست من ک نداشتم ، منم این دوران گذروندم هرماه علایمم فرق داشت همش فک میکردم باردارم ،ولی بار ک اختمال صد درصد میدادم پریود میشم باردار شدم 

عزیزم علائم بارداری برا هر همه یکسان نیست 

نمیدونم،حتما دیگه ما که از این شانسا نداریم حامله باشیم

ببین استرس نداشته باش امروز ریلکس برا خودت دراز بکش و اهنگی گوش بده انشاالله به حاجت دلت میرسی

استرس و نگرانی واست که هدفت بارداری مثل سم 

اگه باردار باشی کج خلقی و بی حوصلگی قبل پریود وجود ندارده. به بی‌بی هم اعتمادی نیست

نه ندارم اون کج خلقی رو😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین استرس نداشته باش امروز ریلکس برا خودت دراز بکش و اهنگی گوش بده انشاالله به حاجت دلت میرسی استر ...

چشم عزیزم حتما

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وباردار بودی؟واقعا؟😍

اکثرا داره ولی بعضیا هم ندارن تو فقط بیی چکتو ببین اگر منفیی باشه زیر یک درصد احتمال حاله و کاذب بودن داره ۹۹ .۹ درصد درسته هر چی نشون بده من سه تا بیبی زدم و هر سه حاله انداخت

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706