2726

خانوما من فردا موعدمه،چن روزه خیلی معذرت میخوام ترشح زیاد دارم مث دوران تخمک گذاری،خیلی ببخشید واضح میگم دیگه الان که سرویس بودم دیدم کاملا غلیظ و کشدار و کرم رنگه.ولی من هیچوقت اینطوری نمیشدم نزدیک پریود یه کوچولو ترشح خیلی کم داشتم و بعدم پریود میشدم،ولی الان اونقدره هی فک میکنم پریود شدم نگاه میکنم میبینم چیزی نیس

فقط یکم درد کمر و شکم دارم همین،یه کمم اشتها زیاد شده

وگرنه درد سینه یا حالت تهوع و...هیچی ندارم

دیشب بیبی زدم منفی بود،ولی گفتم شاید شنبه موعدمه منفیه

چیه نظرشما؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه باردار باشی باید سینه درد داشته باشی

بایده ؟حتما؟😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
صبر کن ببین پریود می شی یا نه 

😐خب همین صبر کردنه سخته دیگه☺️میخوام تجربیات شما رو بدونم وگرنه اول و آخرش باید صبر کنم خب

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم نزدیک پری هم زیاد میشه ولی ابکی میشن 

واینکه منم شب زدم منفی بود فرداش صب بااولین ادرار زدم مثبت شد

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
منکه نداشتم

وباردار بودی؟واقعا؟😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
علامت شبیه میخوای پریود شی 

نمیدونم،حتما دیگه ما که از این شانسا نداریم حامله باشیم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706