2733
2734
عنوان

کسی تورژیم هست الان بیدارباشه ؟درچه حالید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 60 پست

یه دوستی تو واتساپ تشکیل داد ده روز بنا بود ۲ کیلو کم کنیم که اکثرا بالای ۳ کم کردن, الان سرش شلوغ شده گروه فعال نیست لطفا یکی تشکیل بده منم عضو بشم

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه یه نی نی دوماهه دارم  مجازی هم دانشگاه دارم😔

ماشالله به ارادت عزيزم موفق باشي ❤️.ايشالله همه مون باربي شيم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2731
من شده یک ساعت حلقه دور کمرمه 😅

بالاخره من نفهمیدم حلقه ضرر داره یا نه؟

خواهش میکنم واقعیت رو بگید  

یکی میگه افتادگی مثانه و رحم میاره،

یکی میگه نه نمیاره

یکی میگه برای کمر خوب 

چیکار کنم؟

میخام بخرم  

قیمتشم بگید 

یک دنیا ممنونم

منم رژیمم وقت ندارم برم بیرون پیاده روی

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2738
ماشالله به ارادت عزيزم موفق باشي ❤️.ايشالله همه مون باربي شيم

مرسی گلم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706