2410
2553

من دارم پیاده روی میکنم تا کالری های که بیشتر خورده بودمو بسوزونم  ده دقیه دیگه میشه یکساعت که حدود۲۰۰کالریه قدم۱۶۱وزنم۷۶

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 

من خوابم 😃

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من دو وعده تردمیل میزنم هرکدوم ۳۰دقیقه 

۲۰دقیقه هم حلقه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2714
من دو وعده تردمیل میزنم هرکدوم ۳۰دقیقه  ۲۰دقیقه هم حلقه

دوستم گفت من حلقه دارم بلدنیستم توبیا ببر بزن 😊بده بهم از۵دقیقه شروع میکنم تا برسم به شما

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 

تو خونه پياده روي ميكني يا بيرون؟رژيمم اما چهار روز به خودم استراحت دادم خسته شدم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706