2733
2734
عنوان

سوال از متاهلا

799 بازدید | 55 پست

به نظرتان من طوری ام که برا خواب باید حتما اطرافم کسی وچیزی نباشه.وگرنه نمیتونه بخوابم.ایا این یه مشکله حاده؟یعنی توی زندگی زناشویی میتونه مشکل ساز بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
نه حس بدی دارم اگه یک کسی خودش را یه من بچسبونن.

نه دیگه اونموقع خودت میری میچسبی به عشقت

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
چرا آخه؟ علتش چیه؟

خوب حتما ذات و سرشتم اینجوری.از  نوجوانی دوست نداشتم حتی پدر و مادر یا خواهرم موقع خواب پیشم باشه. و بهم بچسبه.حس می کنم توی تنگنام.یعنی برا مردا این خیلی مهمه

شوهرم همچین عادتی داشته بعد ازدواج سختش بود منم برعکس به شدت بغلی، اما دیگه عادت کردم، احتمال دادم بخاطر گرمایی بودنش هست و اینکه خوابش سبکه و با تکان های من بیدار میشه و کلافه میشه

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706