2737
2734
عنوان

سوال از متاهلا

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا  به پشت میخوابن و رو به آسمون پاهاشونو مثل ۷ از هم دور نگه میدارن یعنی پاهارو  کمتر ...

آهان 

نه من اون مدلی نمیخابم 

ولی فکر میکنم یه کم حس پسرونه دارم 

😑😑

البته حس میکنم مطمعن نیستم 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728

اوووه من دقیقا عین ت بودم بغلم فقط دوتا بالشت باید میزاشتم ت اتاقمم نباید کس دیگه ای میخوابید بالشتامو باید بغل میکردم میخابیم اوایل بالشت میزاشتم وسط خودمو شوهرم یور دیگمم یه بالشت ک کم کم شوهرم یه بالشت وسطو تونست برداره الان بجا بالشت بغلش میکنم یا میرم رو سینش سرمو میزارم حس میکنم بالشتمه میتونم بخوابم اما طرف دیگم هنوز بالشت  هست..نمیتونم بدون اون.ولی اینکه یکی تو اتاقم باشه خیلی اذییتم میکرد..به مرور کنار اومدم.الانم حتی جز شوهرم بازم کسی نمیتونه کنارم بخوابه یا ت اتاقم باشه🤣

🥰🤱🏻
پسر زایی؟ یکم سخت کوش و حس غالب داری؟

اوهوم 

مثال بزنم برات 

جابه جایی وسایل سنگین برام مثل آب خوردنه 

اما وقتی میرم سراغ چیدن وسایل ریز مثلا داخل کابینت سرگیجه میگیرم 

البته نمیدونم ربط داره یا نه 

یا مثلا میخام سبزی پاک کنم چشام باز سیاهی میره 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2738
ولی توی نی نی سایت که عجیبه و یه جرم به حساب می اید

حالا شما ازدواج کن همو دوست داشته باشید با هم کنار میاید

شما هم عادت میکنی

اصلا اینایی که تو بغل هم میخوابن هم خوابشون که ببره از بغل هم در میان

من هنوز این طوریم حتی پتو و متکا رو  با فاصله می زارم شوهرم عادت کرده 😂😂کسی بچسب بهم خوابم نمیبر

الهی حکمتت با  ارزوهام یکی باش 🙏 ممنون میشم واسه ی حاجت دلم من رو مهمون یه صلوات کنی 😘🌹

من دوست دارم همدیگه رو بغل کرده بخوابیم 

ولی دستم خواب میره 

وهمین طور به لحاظ علمی دی اکسید کربن میره تو دماغمون به همون خاطر زیاد کیپ نمیخابیم 😀