2737
2739
عنوان

من نمیتونم فراموشش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 53 پست
خوب اره ولی معتادا دست خودشون نیست . دارم جدی بهت میگم سخته زندگی باهاشون. تعادل نداره رفتاراشون

اره تعادل رو ندارن اون خیلی جذابه هرچی میگم اجترام میراره بهش میگم نه اصلا دوس ندارم مثلا تاقبل از اینکه تگلیفمو روشن کنی دست بزاری بهم میگه چشم یا وقتی ناراحتم زنگ میزنه گفت و گو میکنیم ولی من اصلا نمیفهمم که کی ترک کرده کی میزنه اصلا معلوم نیست تا خودشو لو بده

اره تعادل رو ندارن اون خیلی جذابه هرچی میگم اجترام میراره بهش میگم نه اصلا دوس ندارم مثلا تاقبل از ا ...

الان دوستین خودشو کنترل میکنه تا حدی ولی کسی که مصرف میکنه هیچی دس خودش نیس

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری میشه وقتی وابسته ینفر هستی،حذفش کنی اززندگی ک بهش فکر نکرد،بهش پیام نداد،کمکم میکنی؟

اصلا ۳ ساله نشده من نمیفهمم چطور هرکاری کردم نشده وقتی میرم با یه انسان دیگه حرف میزنم کم شه از دردم حرف زدن بلو نیستن 

اره تعادل رو ندارن اون خیلی جذابه هرچی میگم اجترام میراره بهش میگم نه اصلا دوس ندارم مثلا تاقبل از ا ...

الان چون زیر ی سقف نیستی . شوهر من از اینکه میگی رویایی تر بود . خداش من بودم .حالا چی . همش قهریم همش حرف طلاق بینمونه 

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️
2731
اصلا ۳ ساله نشده من نمیفهمم چطور هرکاری کردم نشده وقتی میرم با یه انسان دیگه حرف میزنم کم شه از دردم ...

خیلی سخته،خدا کمکت گنه،درکت میکنم باتمام وجود،طرف من معتاد نیست،ولی ازخدا میخام کمکم کنه بتونم حذفش کنم و فراموشش کنم،نمیشه لعنتی😭

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
چجوری میشه وقتی وابسته ینفر هستی،حذفش کنی اززندگی ک بهش فکر نکرد،بهش پیام نداد،کمکم میکنی؟

با مدیریت و کنترل فکر عزیزم

مثلا یه هر وقت به یادش افتادی با صدای بلند بگی: کافیه بهش فکر نکن!

یا یک تایم مشخص بذار مثلا ۱ تا یک و نیم و هر وقت خواستی بهش فکر کنی بگو فقط اون ساعت بهش فکر میکنی

با یک صفحه  سفید بردار به ۲۱ ردیف و دو ستون  تقسیمش کن و بالای هر ستون بنویس  تماس پیام. هر روز که موفق شدی زنگ نزنی تیک بزن ( با مداد که بشه پاک کرد) 

بخودت قول بده که ۲۱ روز نه بهش فکر کنی نه زنگ بزنی نه پیام بدی

اوایل سخته مثلا شاید روز پنجم پیام بدی. اصلا اشکالی نداره ولی باید  تیکها پاک کنی ۲۱ روز رو از اول شروع کنی‌. مطمئن باش با چندبار امتحان کردن موفق میشی بهش پیام ندی و زنگ نزنی

ولی برای مدیریت فکر حتما باید یه فکر جایگزین پیدا کنی که در طول روز به اون حایگزین فکر کنی مثلا یه هنر جدید کار جدید یا هرچیزی که دوست داری...

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
خیلی سخته،خدا کمکت گنه،درکت میکنم باتمام وجود،طرف من معتاد نیست،ولی ازخدا میخام کمکم کنه بتونم حذفش ...

فدای تو مرسی از درکتون من میگم دست خودش نیست اگر میبخشمش اون مشکلش چیه برام مهم نیستا ولی بعضی موقع ها خیلی بد دلم میگیره

با مدیریت و کنترل فکر عزیزم مثلا یه هر وقت به یادش افتادی با صدای بلند بگی: کافیه بهش فکر نکن! &nb ...

بلاکش میکنم ک جوابشو ندم،باز میرم توی بلاکیا چک میکنم

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2740
با مدیریت و کنترل فکر عزیزم مثلا یه هر وقت به یادش افتادی با صدای بلند بگی: کافیه بهش فکر نکن! &nb ...

ممنون از راهنماییتون ولی ما زنگ و پیام نمیزنیم رابطمون هم چتی و پیامی نیست فقط تماس و دیدار و گفت و گوی بالغانه و در مورد اهدافمون و هرچیز جالب و مفیدی ولی اینکه گفتید ۲۱ روز رو جالب گفتید چون مثه اعتیاد میمونه ترکش . ترک مواد مخدر هم۲۱ روز هست

فدای تو مرسی از درکتون من میگم دست خودش نیست اگر میبخشمش اون مشکلش چیه برام مهم نیستا ولی بعضی موقع ...

قربونت،،مثل من بدوابسته شدی،من میشینم ب بدیاش فکر میکنم ک متنفرشم،دودقیقه بعد فراموش میکنم،هرچی بیشترازم دور میشه من بیشتر دیونش میشم😞

اره این کرمو من تو زمان بالا پایینی رابطه دارم ولی وقتی تو داستان های مواد خانوادش دستشو رو میکنن دیگه زنگ نمیزنم اصلا لعنتی نمیشه دست از کرم چک کرردن برداشت

قربونت،،مثل من بدوابسته شدی،من میشینم ب بدیاش فکر میکنم ک متنفرشم،دودقیقه بعد فراموش میکنم،هرچی بیشت ...

من اصلا اینجوری نبودم نزدیکم که میشه اینجور میشم بعد جالبه که اون فک میکنه من زیاد دوسش ندارم یا میدونه.....

خوب این طبیعیه عزیزم

بعد از مدتها رابطه داشتن که یک شبه نمیشه کنار گذاشتش

توی اون جدولی که گفتم میتونی چندتا ستون دیگه اضافه کنی مثلا فکر کردن به او ، یا چک کردن پروفایلش... برای این دو مورد تعداد بارهایی که در روز بهش فکر میکنی یا چکش میکنی بنویس، اگر در یک روز بیشتر از ده بار (یا ۱۵ بار) شد دوباره از اول شروع کن .

هر روز به این جدول نگاه کن و بخودت بگو‌موفق میشم که تعداد فکرکردن و چک کردنش رو به صفر برسونم ‌و اینجا بنویسم صفر...

این راه بارها امتحان شده و جواب داده

فقط باید اراده کنی و تا ۲۱ روز ادامه بدی 

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
ن عزیزم معنی عشقو اشتباه فهمیدی 

بله چون وقتی بتونی روح یه نفر رو ببینی اون موقعست ک عاشق شدی حتی بدیاش هم برات اشکالی نداره نه بدیه زیاد ها چیزای معمولی