2737
2734
عنوان

من نمیتونم فراموشش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 53 پست
ممنون از راهنماییتون ولی ما زنگ و پیام نمیزنیم رابطمون هم چتی و پیامی نیست فقط تماس و دیدار و گفت و ...

هر چیزی که انسان بهش وابسته بشه یک نوع اعتیاد هست میخواد مواد باشه میخواد اینترنت گردی باشه غذا باشه یا فیلم باشه...

روانشناسها میگن مدت زمانی که طول میکشه یک رفتار در انسان نهادینه بشه ۲۱ روز هست، یعنی اگر شما موفق بشی ۲۱ روز با اون اقا یا مادرش زنگ نزنی یا دیدار نکنی یا فکر نکنی میلش در شما خیلی کم میشه..

البته  لازمه بعد از ۲۱ روز اول ، دوباره ۲۱ روز را تکرار کرد که اون عادت کاملا در انسان تثبیت بشه

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
خوب این طبیعیه عزیزم بعد از مدتها رابطه داشتن که یک شبه نمیشه کنار گذاشتش توی اون جدولی که گفتم می ...

۸ سال باهم بودیم،خیلی سخته بخام بذارمش کنار ولی میدونم ک موندن کنارش عاقبت نداره

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم معنی عشقو اشتباه فهمیدی 

عشق بخودی خود بی معنی هست... 

اگر معنا داشت نباید از بین میرفت ولی من هزاران نفر دیدم که با عشق اتشین ازدواج کردن با نفرت جدا شدن

تا وقتی به چیزی نرسیم برامون ارزو هست ولی وقتی بهش میرسیم میبینیم سراب بوده

خیلی عشاق دیگه هم بعد از چندسال زندگی عشقشون به محبت ساده یا بی تفاوتی تبدیل میشه چون دیگه شبانه روز بهم فکر نمیکنن و رویاپردازی از هم ندارن

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
۸ سال باهم بودیم،خیلی سخته بخام بذارمش کنار ولی میدونم ک موندن کنارش عاقبت نداره

چرا اینهمه وقت صبرکردی؟ توی سال دوم باید میخواستی تکلیف رابطه اتون را روشن کنه

نامزدی های طولانی مدت اغلب بهم میخوره چه برسه دوستی

2728
چرا اینهمه وقت صبرکردی؟ توی سال دوم باید میخواستی تکلیف رابطه اتون را روشن کنه نامزدی های طولانی مد ...

هرچی ازش میخام ک تکلبفمو روشن کنه میگه نمیتونم ازت جدا بشم ولی بی مسئولیت و هرزه شده تازگیا

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
هرچی ازش میخام ک تکلبفمو روشن کنه میگه نمیتونم ازت جدا بشم ولی بی مسئولیت و هرزه شده تازگیا

اینطور که به نظر میرسه از اولش بی مسوولیت بوده و گرنه ۸ سال زمان کمی نیست.. من توی ۵ سال کارشناسی و کارشناسی ارشد گرفتم!!  یه مرد زرنگ توی این مدت میتونسته خونه و ماشین بخره و زن بگیره... دیدم که میگم

اینطور که به نظر میرسه از اولش بی مسوولیت بوده و گرنه ۸ سال زمان کمی نیست.. من توی ۵ سال کارشناسی و ...

ازنظر مالی اوکیه ،ولی خائن و هرزه شده 

ازنظر مالی اوکیه ،ولی خائن و هرزه شده 

اگه مشکل مالی نداره پس قصد ازدواج باهات رو نداره

کامل بزارش کنار. روانشناسها میگن یکی از رفتارهایی که باعث میشه مرد به فکر ازدواج بیفته اینه که کامل کنارش بزاری و هیچ تماس نگیری و پیام ندی و خیلی خوب و خوش به زندگیت برسی. پروفایلهای شاد بزاری و جوری رفتار کنی که اصلا از نبودش ناراحت نیستی. مرد فکر میکنه کس دیگه تو‌زندگیت اومده و برمیگرده. بهش میگی یا ازدواج یا کات و اصلا هم‌کوتاه نمیای. اگه قبول کرد که چه بهتر اگه نه کات و تمام.

2740
امضات جریانش چیه؟

اگ خواستی بیا خصوصی تا بگم،جریانش مفصله،بچه مال خودشه😔

عاشقشی ؟ پس چرا میخوای فراموشش کنی ؟

اگه عاشقشی الان باید کنارش باشی کمکش کنی 

آنچه به دلم خوب بیاید را اینجا خواهم گذاشت..زمان زیادی برای "بودن" ندارم ..دلم میخواهد کمی بیشتر بین آدم ها عاشقی کنم 💙                                         من همیشه با تو هستم زیرا من "تو" هستم 💙💫                           https://harfeto.timefriend.net/16247101064479  
قربونت،،مثل من بدوابسته شدی،من میشینم ب بدیاش فکر میکنم ک متنفرشم،دودقیقه بعد فراموش میکنم،هرچی بیشت ...

اموزش میدم چطوری جذب خودش کنی, یا اگه میخ ای  وارد رابطه ی دیگه بشی کاری میکنم وابستیگت رفع بشه, ولی هزینه داره ,برا خودم سیصد دادم اموزش داد فقط واسه رفع وابستیگم, کمتر میگیرم