2733
2734
عنوان

بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 67 پست
تو این موقعیت چجوری سیاست ب خرج بدم یاد بده ی کم (چون اگه هرکی جای اینا بود یا منم بهشون چپ نگاه میک ...

نه نیازی نیست بهش مستقیم بگی چرا طلبکاری یا هر چیز دیگه .شما روشتو عوض کن اونا هم عوض میشن مطمئن باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نیازی نیست بهش مستقیم بگی چرا طلبکاری یا هر چیز دیگه .شما روشتو عوض کن اونا هم عوض میشن مطمئن باش

چیکارکنم پس .؟من محل ندم سنگین تر بشم کمتر بخندم توروش ...اره؟وسط حرف پرید یا گوش میده ب حرفمون میگه کی چی ...چی بگم 

چیکارکنم پس .؟من محل ندم سنگین تر بشم کمتر بخندم توروش ...اره؟وسط حرف پرید یا گوش میده ب حرفمون میگه ...

اره عزیزم دقیقا.با همسرت قرار بذار  اگه پرسید چی میگید دو تاییتون بگید خصوصی بود.فکر نکنم آدم هر چقدر هم پررو باشه بار دوم بپرسه

2731
اره عزیزم دقیقا.با همسرت قرار بذار  اگه پرسید چی میگید دو تاییتون بگید خصوصی بود.فکر نکنم آدم ه ...

اره ۴ بار بزنم توپرش محترمانه خودشو جمع کنه .اخه ی کم خجالتیم هستم ..نمیتونم بگم ولی بارم میگم یهویی 😂😂

اره ۴ بار بزنم توپرش محترمانه خودشو جمع کنه .اخه ی کم خجالتیم هستم ..نمیتونم بگم ولی بارم میگم یهویی ...

نمیدونم چطور شد سر از این تاپیک در آوردم 

ولی میخوام بهت بگم منم سه ساله ازدواج کردم 

دقیقا عین تو مهربون و خجالتی بودم و چندبار هم مادرشدهرم به جهازم توهین کرد و همش میگفت اینا جنسشون خوب نیست و پیش شوهرم قربون صدقه میرفتن و در تبود شوهرم یجور دیگه میشد 

منم مثه تو ظرف میشستم و کمکش میکردم تو سالاد و اماده کردن سفره 

اما دیدم داره میشه وطیفه و هرچی دلشون نیخاد بهم میگن حالا جالب اینجاس کل وسایل جهازمو خودمو خریدم پول یدونه شم شوهرم نداد 

منم شروع کردم از جنسش وسایلام تعریف کردن که فلانی پولداره و میخاد وسیله بخره دنبال عین وسیله منه چون گفته اون خیلی خوبه جنسش

یبارم پیش خودم برگشت به شوهرم گفت زنت خیلی مایع ظرفشویی استفاده میکنه بهش بگو کم بزنه 

فکر کردن من نشنیدم 

از اون روز به بعد همش میگم من ۴ ماه طول میکشه تا مایع طرفشوییم تمام بشه 

یمدت هم میرفتم اونجا مینشستم پیش شوهری و دیگه کمک نمیکردم برا غذا و سالاد 

ظرفم انقد من و من میکردم تا خودش پاشه بشوره و منم تعارف میزدم 

توروخدا فکر ناراحت شدنشونو نکن 

خانواده شوهر بعضیهاشون خیلی بی چشم و رو میشن اصلا و ابدا فکر اوتارو نکن و تا میتونی بهشون تیکه بنداز 

حتما به شوهرت بگو من از این رفتار مادرت ناراحت میشم یعنی چی هرچه حرف میزنیم ازمون میپرسه  چی گفتید؟ شاید ما بخوایم حرفای سک.سی بزنیم به اون چه ربطی داره انقدر از مادزش و رفتار خواهزش بگو تا بهشون گوشزد کنه 

منم انقدر از مادرشوهرم و رفتاراش برای شوهرم گفتم تا اخزش فهمید که واقعا کار مادرش درست نیست و یبار هم بخاطر من به مادرش دراومد و عصبانی شد چون میدوتست بریم خونه من باهاش دعوا میکنم که جرا مادرت دوباره فلان حرفو زد 

تورو خدا توام یکاری کن برای خودت و ارامش زندگیت الان که اول راهی درستش کن نذار عادت کنن به تحقیر و ضایع کردنت 

هرچی لایقشونو بهشون بگو 

چرا اونا به خودشون اجازه میدن تورو ناراحت کنن و بفکر تو نیستن تو هم مثه خودشون فکر کن و جواب بده 

اگر هم میدوتی همسرت ناراحت میشه در نبود همسرت بدجنسی کن و در حصوزش باهاسون مهربون اما نه جوری که فکر کنن از شوهرت میترسی که بدتر شوهرت رو علیه ت کنن و سواستفاده کنن

نمیدونم چطور شد سر از این تاپیک در آوردم  ولی میخوام بهت بگم منم سه ساله ازدواج کردم&nbs ...

ممنون ..چ خوب ک سر از این تاپیک دراوردی 😍😹😹شوهرم گفته محکم جوابشونو بده هرکی هرچی گفت محکم کوبنده و هرجوری صلاح میدونی جواب بده ..اگرم گله کنن میگم مقصر شمایید بهار ک سرجاش مشسته شما پا رودمش میذارید ...حالا ی مدت اول میخوام شوخی شوحی جواب بدم تا بعدا بزنم توکار تیکه کنایه 

2740