2737
2739
عنوان

بیایید

344 بازدید | 67 پست

مادرهمسرم تو زندگیم فضولی میکنه ازهمه بدتر حسودم هس ..سوال میکنه ی جوریه ک انگار رییسه ی جوری چپ چپ نگاه میکنه معلومه که میخواد بگه از من بترس ..یا میگه سریع جوابو بده .مثلا میخوام از خونش برم خونمون میگم فلان ظرف ما اینجاست بهم میدی .فوری میگه کجا با این عجله🤨🤨ی جوری میگه ک انگار اختیار من تو دستشه (.مثه شوهرای قدیم 😂 ).یا مثلا حس میکنه هرحرفی رو باید بگه ی جوری نگاه میکنه و حرف میزنه انگار اون همه کارس..خواهر شوهرمم اینجوریه .مثلا با شوهرم حرف میزنیم تو چشم من نگاه میکنه میگه چی گفتییید (حالا خودش با شوهرش یا جاریم انقد پچ پچ میکننا )یا مثلا مامانش ی تیکه میندازه من محترمانه میخوام جواب بدم ی جوری نگاه میکنه🙄انگار تاحالا ندیده من حرف میزنم😂😂 لحن حرف زدنشون  و مدل نگاه کردنشون فرف داره بنظرتون دلیلش چیه چیکارکنم کلا توتنهایی یه حالت دعوایی دارن ..ی سری خوته برادرشوهرم ک داره الان می سازه رفتیم ببینم ب کجا رسونده گفتم اع طرح خونش مثه مال عمومه مادرشوهرم یهو با ی لحنی گفت سرامیکاش🙄🤨🤨🤨گفتم بله؟گفت سرامیکاش (منظورش این بود که سزامیکاش چ مدلین .تک کلمه ای میپرسید 😏 )  ..ی سری ب خواهرشوهر کوچیکم درس یاد می دادم گفتم‌تمام ضرب هایی که میشه ۲۴ رو بگو گفت ۳ ۸ تا گفتم فقط سه هشتا .. دیگه چیزی دیگه ای نیست . مادرشوهرم ی جوری نگاه میکرد ..یا مثلا سفره میندارن میگم مادرجون خودت چرا نمیای خواهرشوهرم ی جوری نگاه میکنه میخواد ادمو بخوره کلا میترسن نکنه میخوام بهشون توهین کنم بنطرتون میشه از این باشه ک رو دادم و مهربون بودم؟چیکارکنم با چشم ابرو اشاره نکنن بهم یا مثلا لحنشونو تند نکنن ..بنطرتون خودمم چهاربار چش ابرو بیام ؟ 

اونایی که میخوان راهنمایی نکنن اصن کامنت نزنن😂چون اول فکر بکنید بعد بکید هی زیر نگاه سنگین باشی و لحنشونم زورگویی باشه خیلی بده درصورتیکه من مهربونم با چشم ابروهم اشاره نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بخاطر یه جوری نگاه کردن مادرشوهر و خواهرشوهرت اعصابتو خورد کردی ساعت ۵ صبح 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 اوناهم تو خواب نازن 

به این نتیجه رسیدم ک خودتون دنبال یه موضوع میگردین واس خودتون جنگ اعصاب راه بندازید😒😒😒 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
بخاطر یه جوری نگاه کردن مادرشوهر و خواهرشوهرت اعصابتو خورد کردی ساعت ۵ صبح 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 ...

ن شوهرم رفت سرکار من بیدارم و تنها ..گفتم عزیزجان راهنمایی نمیکنید کامتت نذارید لطفا 

2706